Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a felesége, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a felesége, de azt hittem elváltak. Hogyan tovább? 17L

Figyelt kérdés
Ne itéllezzetek légyszives. Együtt vagyok egy 37 éves férfivel lassan fél éve. Nem nagyon tudja senki, csak az ő társaságából páran. Senkivel sem voltam még ilyen boldog, minden tökéletesnek tűnt amíg megjelent a felesége. Jövök ki suliból, annyit látok hogy egy random nő jön felém közben ordibál. Megfogta a hajam, össze- vissza rángatott, mindennek elhordott közben, ìgy boldog- boldogtalab megtudta. Nagyon megalàzó volt. Ketten szedtèk le rólam. Kiderült, hogy nem is váltak el. Ennyire még nem éreztem magam szörnyen. Azóta hívogat, írt, hogy bocsássak meg,és engem szeret, de a nő labilis, találkozzunk, de nem tudom mit tegyek. Nem akarom hogy megint így megalázzon a felesége és nem tudom mit higyjek.
2014. ápr. 24. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebredj fel....ez az apukad lehetne..jo persze lehozza a csillagokat mert nem ugy kefel minnt a fiatal taknyos tinegerek de te meg ugralsz neki es kiszolgalod hogy nehogy elveszitsed.. Szepen nyugodj meg nezz a tukorbe es lathatod hogy ha kotodsz is erzelmileg hozza csak egy idopocsekolas mert csaladja van es nem fogja ott hagyni miattad mert nagyobb gond lenne hogy uj kapcsolatot kezdjen..gondold vegeig akkor te meg arra is dolgozni fogsz hogy az elozo hazssagabol a gyerekeit is eltarsa na es lehet neketek is akkor meg az is..na arraol nem beszelve ha veled igy bele ment te nem kerdezted hogy estenkent hol alszik vagy nem tunt fel hogy etse mindig eltunik.Gondolom hazamegy a csaladjahoz ott meg nagy szentfazek....Evek telenk el te meg csak egy masodik luk leszel aztan az o gyerekei is csunyan neznek rad ha esetleg ki all melletted...aztan meg 10 ev mulva kozel lessz az 50 hez akkor te meg mindig fiatal leszel es akkor a tekorodhoz valok latjak na ven fasszal kavar a fiatal lany ..mert addigramajd megjelennek az oszulo hajszalak is szoval a korkulombseg sem idealis..ha csak alkalmi partnernak jo most okes hasznald aztan dobd el de meg fiatal vagy es belezugz az ilyen semmire kello gerinctelen emberbe aki nem allt ki melletted a felesege elott hanem hagyta a cirkuszt es most utollag magyarazkodik... ebredj fel idoben az alombol es zuhanyozz friss vizzel es menj ki a napfenyre ahol sok masik ferfit talasz ilyen hatsoproblemak nelkul sok sikert hozza...

/

2014. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel a nőt bántalmazásért.

Tálald ki a rendőrségen, hogy a férje félrevezetett, megtévesztéssel vett rá a szexre, a felesége meg megvert. Nem Neked ciki, nekik.

Mindketten ülni fognak.

2014. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jettenuator ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva. Szerintem is jelentsd fel a feleségét. Idegbeteg nyomorék.
2014. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!