Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít titeket, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít titeket, ha a párotok sokszor kérdezi, hogy hova mész, kivel vagy, de nem féltékenységből, hanem szeretetből, szerelemből?

Figyelt kérdés
Azt mondta örül ennek,csak néha sok neki.
2009. dec. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a féltékenység kezdete, bárhogy is burkolod. Zavaró.
2009. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy lehet szerelemből kérdezni? Annyira szerelmes vagy, hogy állandóan ezt kell kérdezned? Ne kamuzz...
2009. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az.....bízok benne.Csak egyszerűen érdekel hogy mit csinál.PL msnen lepillez,és megkérdeztem mit csinált,mert 15 percig nem irt.Meg nem ugy kérdezem őt hogy kivel mész meg hova mész hogy 'követelem mond el kivel vagy',hanem csak simán megkérdezem.Nem rég óta járunk,és elég keveset találkoztunk még a munkája miatt.
2009. dec. 23. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
idegesit, nincs köze hozzá, ha olyan, akkor szólok neki. de hagyjon nekem szabad teret.
2009. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon. Szerintem mindkettőnknek kell "magánélet", nem kell mindig mindent tudni. A barátom szerencsére nem ilyen, megbízunk egymásban, persze néha megkérdezzük, hogy hol járt a másik, de tényleg ritkán. Az előző barátommal leginkább ezért szakítottam, mert lehet, hogy ő ezt nem féltékenykedésnek szánta, de iszonyúan idegesített, nem hagyott magánéletet nekem. (mondjuk itt azért már nemcsak kérdezgetésről volt szó)
2009. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazunk van, higgy nekünk :) Nem kell megkérdezni, hogy hol volt 15 percig msn-en... Meg amúgy sem kell orrba-szájba. Ha mondjuk nem találkoztok pár napig, akkor azt lehet, hogy "milyen napod volt?" vagy "jó volt a hétvégéd?" Így el fogja mondani merre járt, sőt ennek örül is az ember, márt látja, hogy a másikat érdekli mi van vele.
2009. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a másik meg az hogy nem tudunk találkozni több mint 1 hete ,msnen beszélünk és telefonon,és azért is érdekel hogy hova ment,mit csinált stb.Ha minden nap találkoznánk természetesen nem kérdezném ennyit.
2009. dec. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!