Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg az exemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg az exemnek? Érdekes helyzet. Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal el akarjuk mondani az exeinknek ( akik mellesleg testvérek) hogy együtt vagyunk, és hogy leszálljanak rólunk.

Nem tudjuk hogy elmondani nekik, oly módon, hogy ne sértődnének, vagy háborodnának fel.

Normális válaszokat légyszi... :(


2014. ápr. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
na ezt nem is értettem :D
2014. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te jártál egy sráccal és a mostani barátod járt egy lánnyal. És a srác meg a lány testvérek. Hát igazából mivel már egyikükkel se vagytok együtt semmi közük hozzátok.
2014. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha akár cserélhettek is .
2014. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a barátomat is zaklatja a csaj meg engem is az exem.

(az ő exének a bátyja az én exem magyarán)

nem tudjuk hogy magyarázzuk el hogy nem érdekel minket egymáson kivűl senki. mert nem fogják fel vagy nem tudom.

ha elmondjuk nekik akkor kavarások lesznek. így meg csak gyanítják. :/

2014. ápr. 24. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne direktbe... Csak ilyen ártatlan kis elszólások: "Jajj, bocsáss meg, de most nem érek rá, a barátommal megyek xy helyre..."
2014. szept. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!