Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elbizonytalanodott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elbizonytalanodott az exe miatt, úgyhogy szakítottam vele, de nem hagy tovább lépni. Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

3 hete jöttünk össze, elég hirtelen jött a dolog, és szerelmesek lettünk egymásba. Eleinte főleg ő belém, aztán én is. Minden tökéletes volt, mint egy tündérmese: mindent megtett értem, éreztem, hogy mennyire szerelmes. Aztán jött az exe, hogy ő még mindig szerelmes belé. És a párom ettől elbizonytalanodott, mert éveken keresztül voltak együtt, már el is jegyezték egymást, össze is költöztek. De már hónapokkal ezelőtt szakítottak, így gondoltam nem lesz ebből gond. Úgy látszik, mégis, mert megingott a párom. Nem akart szakítani, csak mondta, h kicsit elbizonytalanodott, de én nem akartam úgy vele maradni, h nem biztos benne, hogy velem akar lenni, úgyh szakítottam vele és megbeszéltük, h rendbe teszi az érzéseit és eldönti, h mit szeretne. Mondtam neki, h ne keressen, amíg nem döntött, de azóta is már többször keresett, írogat, és velem akarja tölteni a hétvégét is. Nem tudom, mit gondoljak, nekem nagyon fáj ez az egész. Azt mondja, h szerelmes belém, és hiszek is neki, mert látszik rajta, dehát mégse tudja, h mit akar, engem v az exét... Találkozzak vele? Vagy mondjam neki továbbra is határozottan azt, h akkor keressen, ha biztos a döntésében? Én nagyon belezúgtam, vele akarok lenni :(

20/N


2014. ápr. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha most engedsz neki, akkor nyeregben lesz. tartsd magad az elvedhez, légy következetes és csak azután találkozz vele, ha már eldöntötte mit akar. nem szóval, hanem tettekkel...
2014. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam, ugyanígy 20 évesen, csak én 5 hónapot vártam, látni, érezni lehetett, hogy szeret, de mégis azt hitte még, hogy olyan vagyok, mint az exe. 1 okot mondok: az exe egy hirtelen haragú hiszti volt, míg én szerettem volna mindig csendben megbeszélni a dolgokat, de a véleményemet nem hallgatta meg sosem, mert azt hitte veszekedni akarok.

De én elkövettem azt a hibát, amit Te nem, Te nagyon jól tetted, hogy azt mondtad neki, hogy akkor szóljon, amikor biztos a döntésében, de kétlem, hogy ilyen hamar döntésre jutott volna. Szóval igen, határozottan mondd neki továbbra is, hogy akkor keressen, amikor tényleg biztos. Kell neki az idő.

2014. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én leépíteném az ilyen alakot,akkor is,ha szeretem.Ha már most elbizonytalanodott,később sem várhatnál tőle semmi jót.Nincs szükséged olyan emberre,aki még a saját érzéseiben sem biztos.Legyen benned tartás!
2014. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:
Eleve ott a baj, hogy naív kislány vagy: Nincsenek tündérmesék, csak szeretnétek szerelmesek lenni, de akit az ex feltűnése el tud bizonytalanítani az marhára nem szerelmes, de szerintem még te sem vagy az. Nekem nagyon úgy tűnik nagyobb a füstje ennek az egésznek, mint a lángja.
2014. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Remélem végül téged választott. :)
2015. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!