Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fél év után nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél év után nem szerelmes belém, már sosem lesz az?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt, de én egyértelműen jobban szeretem őt, mint ő engem. Ő is elismerte, hogy szeret, de a szerelem érzése ingadozik nála... Van esély, hogy később változni fog vagy ne is reménykedjek? Van értelme így együtt maradnom vele? Olyanok válaszát kérem, akik voltak már hasonló helyzetben. én 24L ő 27F
2014. ápr. 25. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Bár szerintem a válasz: nem. :-/

2014. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÍRJATOK LÉGYSZI ERRRE ÉN IS KIVÁNCSI LENNÉK!
2014. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:

Megmondom a fájó igazságot: Ha fél év alatt nem szeretett beléd akkor már nem fog, ez vagy jön vagy nem! Épp nemrég volt egy hasonló kapcsolatom (4 hónapig tartott) ami nagyon nyűgös huzavonává fajult, megszerettem, megkedveltem a lányt, de nem lettem szerelmes, rettenetesen sajnáltam, de nem játszhattam meg magam (ő szerelmes volt belém állítása szerint), véget kellett vetni neki.

27F

2014. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És konkrétan emiatt vetettél véget a kapcsolatnak vagy más gondok is voltak? Félek, hogy ő csak azért marad velem, mert mindent megadok neki..
2014. ápr. 25. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!