Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja vagyok vele együtt, minden hétvégén találkozunk,, szóval ez eddig kb. 12 alkalom, + suliban heti 2 lyukas órában együtt vagyunk. Tegnap kérdeztem, hogy jól érezte e magát, mondta, hogy ma különösen jól, kérdeztem, mért eddig nem? Mondta eddig mindig, nagyon jól érezte magát, de most különösen nagyon jól. Kérdeztem, hogyhogy, mondta lehet azért mert több szünetet tartottunk. (csók, meg ez meg az) Meg több puszit is adott, igaz mondtam neki hogy keveset kapok mostanában, lehet ezért. Amúgy sokat hulyeskedtunk ez is lehet az oka? Szerintetek csak most szeretett belém? Kétlem, mert eddig miért lett volna velem? :) Mindig ilyeneken jár az eszem :(
2014. ápr. 26. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Te valami idióta vagy? Egy ilyen mondaton akadsz fent? Mivel nagyon magyarázni fölösleges lenne mondok neked egy példát:

Anyuci a kedvencedet főzi ebédre, tegyük fel hogy az a húsleves, te eddig is imádtad a húslevest mert az a kedvenc ételed, de egyik nap valamiért különösen finomra sikeredett, nem tudod miért de az még annál is finomabb lett mint eddig volt, ettől függetlenül azelőtt is szeretted. Ennyi.

2014. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!