Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a barátnőtök 1 évvel ezelőtt mással csókolózott?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és én eddig semmi ilyenről nem tudtam. Tényleg tökéletes volt a kapcsolatunk. Most tudtam meg tök véletlenül, hogy volt ilyen és ő nem tudja még, hogy tudom.

Azért nem mondta el, mert olyan részeg volt, hogy nem is emlékszik az esetre, és nem akarta elrontani a párkapcsolatot, félt, hogy elveszít.

Most ilyen helyzetbe mit tudok tenni?

Mérges vagyok, de elveszíteni nem akarom, mert életem legszebb 2 évét köszönhetem neki, és szükségem van még mindig rá.


2014. ápr. 26. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is kidobnám ha megtudnám hogy ilyen történt. Azonnal. Akkor már nem olyan boldog a kapcsolatom és nem tudnék benne ezentúl megbízni se. És tényleg mi van ha volt még valami amiről nem tudsz? Én ezért kidobnám. És ki tudja még hányszor történt meg hasonló eset amiről nem tudsz.
2014. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!