Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A következő történt:megtudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő történt:megtudtam, hogy a barátnőm, pár órával azután, hogy én elmentem "abból" a buliból, csókolózótt egy sráccal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy honnan tudtam meg? A fiútól, akivel csókolózott. Ő mondta meg nekem, nem túl hosszas beszélgetés után(fb-on) azt is elárulta, hogy nem "óhajt" bocsánatot kérni, igaz hogy csak szórakozott, de nem bánta meg a dolgot. Rákérdeztem a barátnőmtől, bevallotta, azt mondta, hogy akart róla szólni...Szerinte "csak véletlen" szájrapuszi volt, a fiú szerint(ami elég hihető), kimagyarázhatatlan CSÓK volt. A barátnőm természetesen mindent megbánt, szerinte nincs minden úgy, ahogy én gondolom ő csak engem szeret, nem volt a helyzet ennyire egyértelmű .Azt még tudnotok kell, hogy ez 6 hónap párkapcsolat után történt, szerelmes vagyok a barátnőmbe, és ő is belém, kissé távol lakunk egymástól, hetente kb 3x találkozunk suli alatt. A fiú nem volt ismeretlen, regóta ismerte a barátnőmet, és persze tudta ő IS, hogy velem van.

2014. márc. 15. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mehet a levesbe.
2014. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:
91%

itt két fontos dolog történt.


a fiú megszegte a tesó kódex egyik legfontosabb pontját.

te pedig még mindig szerelmes vagy és megfogsz bocsájtani.


és, hogy mit tegyél?

sztem a szívedre hallgass, azzal még nem volt bajom. az embert a belső hangja még szerelmesen sem hagyja el.

ha meghallgatod megfogod hallani, hogy ez a lány nem becsüli önmagát, a kettőtök kapcsolatát, hülyének néz téged és a többi.


tudod mifelénk ha valaki szerelmes az másokra rá sem tud nézni.. nem hogy puszi vagy csók.... ugyan már.......hagyjuk már a rizsát... a hülyék a túloldalon vannak.

2014. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagytok, miért külön távoztok a buliról?

...ez is csak egy ösztönlény. "Jaj, a hév vitt magával".

Ha kínozni akarod magad, tartsd meg.

2014. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen... Csak a helyzet az, hogy mióta együtt vagyunk, ez az első "botlása".Továbbá, azt is tudom, hogy azzal a sráccal soha nem jönne össze, egyszerűen nem elég ahhoz(a fiú)...Szóval szóba sem jöhetne az, hogy vele kapcsolatba kerüljön, még akkor sem, ha egyedülálló lenne. Csak azt nem értem, hogy miért engedte neki...? És azt sem, hogy véletlenül hogy lehet hagyni hogy megcsókoljanak
2014. márc. 15. 00:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért külön, mert ő helyi volt, én a haverokkal jöttek, és amikor kezdett gyengülni a buli, mentünk haza. Ilyen egyszerű:)
2014. márc. 15. 01:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a sima csók is gáz,de a nyilvános még rosszabb.

gondolom voltak ott ismerőseid is akik látták a dolgot,vagyis nyilvánosan lettél porba tiporva,hogy sza-rba sem vesz a nőd,nincsen tiszteleted.

alapból nem viselnék el ilyesmit.

de ha ennyire odavagy,akkor tedd azt,hogy szakítasz a csajjal,nem is beszélsz vele és ha teper érted folyamatosan,átmegy,bizonyít,akkor 4 hét után újratárgyalhatod az ügyet vele.

de így,hogy ilyen keveset vagytok együtt,simán van esélye a másik gyereknek,aki így vagy úgy de nyomulni fog én is ezt tenném ezek után a helyében.

szóval vagy akkor megy majd hozzá ha végre szabad lesz a csaj,vagy a hét bármelyik 4 napján a hátad mögött.

2014. márc. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert egy agyatlan kanygép vagy. Bármilyen válasz jön, te mindegyiket megcáfolod, mer hát szeret a csaj.....
2014. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet! Ebből sose sül ki jó, ha megbocsátasz (eddigi tapasztalataim szerint..)
2014. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha meg is bocsátod neki a kis "ballépést", mindenképpen dobd ki és várd meg amíg visszakönyörgi magát. Ha most nem tanulja meg, hogy a tetteinek következménye van, úgy el fog pofátlanodni, hogy csak na. Nem tisztel, nem tiszteli a kapcsolatotokat. Legközelebb nyilvánosan megkuratja magát a sráccal, akkor is mentegetni fogod a lányt? Ne légy papucs, ezt nőként írom.
2014. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves barátom!

Ez valóban az "első" volt, de csak abban a sorban, amelyikről te tudsz. És még hazudik is. Mi itt a kérdés??? Tudom, hogy nehéz barátnőt találni, de hidd el nem viccből mondtam, hogy "levesbe vele". Most még nem érzed, hogy ez a csaj alkalmatlan barátnőnek, de ha megtartod, akkor a sárba tapossa az amúgy is alacsony önbecsülésed, és utána már ismerkedni sem mersz majd. És talán már fel sem fog állni, azt meg te sem akarod. Kifogtál egy rossz lányt, van ilyen nem szégyen, csak akkor, ha megtartod. Dobd ki, és menjél vadászni! Fel a fejjel, valaki - aki rendes - már vár rád! Erre a csajra nem pocsékolj több időt, és főleg ne hitegesd magad, hogy jó lesz vele.

36F

2014. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!