Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon kérdése:

Lányok, van köztetek olyan, aki díjazza, ha egy pasi odaad mindent a lánynak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig én estem pofára és mostmár tényleg úgy gondolom, hogy bunkónak kell lenni. Akármit kérhetett volna, csak azt ne, hogy engedjem el. Nem tudom elengedni, mit csináljak?
2014. ápr. 26. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy bunkónak kell lenned egy nővel, akkor még az esélyt sem adod meg magadnak, hogy legyen egy normális kapcsolatod.
2014. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne legyél papucs a papucsok csak barátnak jók
2014. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam sose bunkó. Nem olyan túl rég hagyott ott a barátnőm 1,5 év után, mert elhalványult az úgymond rózsaszín köd. Magyarul mondva, megunt, mert nem voltam már elég érdekes.
2014. ápr. 26. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
tehát nem elég hogy unalmas vagy, bunkó is akarsz lenni? szerintem csak rontasz a helyzeten
2014. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösszkössz, igazán hasznos amit írsz

Nem, nem akarok bunkó lenni, csak úgy tűnik, hogy akik bunkók, azok mindig jobban járnak. De teljesen mindegy, hogy akarok vagy nem, nem tudok úgy viselkedni.

2014. ápr. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!