Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem tudok ki utan fordulni,hát probálok itt segitséget kérni töletek! én a barátnömel,akit nagyon szeretek,lassan három éve vagyok vele együtt!lelég jol elvoltunk egymással,ö is szeret ezt tudom!De most az utobbi idoben elég sokat veszekedtünk+hozzá én meg is ittam! Lassan 1 hete szakitott velem!és most hogy szakitott én egész olyan messzire elmentem hogy lehet hogy képes lettem volna megcsalni is ött amikor ittas voltam ugyan is reggebben járt utánnam egy lány es én kihivtam ött tegnapelött beszélgetni és ráhajtottam amit nagyon,nagyon megbántam,még szerencsére a lány már nem akart tölem semmit hát 1puszinál nem volt több!Most legszivesebben meghalnák mert képes lettem volna vele ilyet csinálni és hiába hogy nem járunk én nagyon félek hogy ö ezt az egészet megtudj mert tudom jol hogy ö még nagyon szeret és én is ött!Ha vissza lehetne huzni az idöt hát ez nem csinálnám meg mégegyszer,nagyon megbántam! Szeretném segitségetek kérni hogy mi tévö legyek?ö ezeket még nem tudja de ha megtudja hát lehet hogy örökre elvesztem amit nem szertenék!Most mit tegyek szerintetek? Tudom hogy ebben csak én voltam a hibás de nagyon hiányzik nekem!Járni sem járunk!-szeretné öt vissza hoditani de ha megtudja hogy mit tettem vagyis tettem volna,hát . . . a segitségeteket elöre is köszönöm!!


2007. okt. 15. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.most nem értem valojában,hogy egyutt vagytok-e még vagy sem.ha igen akkor gondolkozz el rajta,hogy ez a lány akivel tegnapelott találkotál ismeri-e a te barátnodet,hogy el tudna-e hozzá valamilyen modon jutni ez a dolog,hogy meg akartad csalni. Ha semmiképpen nemtudodhatna ki ez a dolog mert nincsenek ismerosok akik elmondhatnák a barátnodnek akkor szerintem felejtsd el a dolgod és ne mondd el neki. ha viszont ugy gondolod,hogy ez valaki által kitudodhat akkor inkáb mondd el.inkább toled tudja meg.

én is voltam hasonlo helyzetben.én nem mondtam el mert nem akartam,hogy fájjon neki,és tudom mennyire rosszul érintette volna.igy én szenvedtem a lelkiismeret-furdalástol, de legalább ez volt a buntetésem.te ismered a barátnodet,hogy hogyan reagálna és esszerint donts.

2007. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt, hogy képes lettél volna megcsalni, azt nehogy elmond!!! Lehet ezér sokan "megdorgálnak" majd, de mind1.

Tényleg szerencse hogy

NEM VOLT SEMMI KÖZÖTETEK, és ez a lényeg. Csak az a kérdés: ha elmondanád, vajon el e hinné... Szerintem semmi értelme sincsen.

És még akkor sem biztos, hogy elmúlna a lelkiismeret-furdalásod... ez van

Ezek szerint nagyon szereted, és ez tök jó, szal keresd fel, béküljél ki vele... ha pedig nem akar összejönni veled újra, akkor már nem szeret (szerelemből), persze.

És ha megint jártok, jóóóó sok-sok idő mulva /ha addig nem felejted el ezt a "puszit"/ akkor elmondod, és tuti hogy ez nem jelenti majd kapcsolatotok végét.


jah, és mi az az "ött"?! Az nem "őt" akar lenni??!!! :D:D

2007. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kicsit érthetetlen számpmra hogy azon parázol hogy megtudja... Megtudja és akkor elveszited??? Haho már szakitottatok nem??? Inkább ezen parázz hogy szakitottatok.

És probáld meg valahogy visszaszerezni.

2007. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szereted legyél őszinte vele..így ahogy leírtad elmondhatod neki..ha nekem elmondaná a barátom lehet rosszul esne,de tisztelném az őszinteségét és megbíznék vele,mert tudnám,hogy MINDENT ELMOND NEKEM ÉS EZ A LEGFONTOSSABB!
2010. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!