Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam egy évvel fiatalabb fiú akit szeretek. Én 14 éves vagyok. Hogy mondjam el neki mert nem vagyok egy nagyon sovány tipus. És ez zavar. Mik a jelei h ha szeret?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
attól még, hogy nem vagy "egy nagyon sovány típus" miért nem tudod elmondani? senki se szereti a deszka csajokat..
2009. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy mondjam el neki? mert mindig őt nézem és így már talán sejtheti.De ciki lenne ha kiderülne.
2009. szept. 19. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
ha észreveszi h nézed mosolyogj rá, ha visszamosolyog akkor jó esélyek vannak, ha beszélsz vele birizgáld a hajad, tegyél utalásokat rá, hogy milyen szar lesz, ha hazamész egyedül leszel satöbbi
2009. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy igaza lenne az előzőknek... de ne haragudj: 13 éves fiú! A korából nyugodtan vonj le másfél évet, mert csak ennyire érett. Még, ha meghúzná a hajad, akkor lenne valami esélyed... de nem hiszem, hogy lelkileg készen állna bármi értelmesre is.


Ha úgy gondolod, hogy ennek ellenére mégis lehetséges lenne valami, akkor próbálj vele beszélni. Ha nem lehet értelmesen, vagy simán elutasít, akkor ez történt: még túl fiatal.

Ha viszont képes értelmesen beszélni, okos gondolatai vannak, netán még mosolyogni is tud egy lányra - na, akkor szerencséd van, ő az az 1%, aki a fiúk közül már ilyenkor is eléggé érett. Akkor ismerkedhetsz vele.

2009. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem én ismerlek téged:D

Nyíregyházi vagy?:)

2009. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sztem meg nem mert nem nyíregyházi.:D:D:D
2009. szept. 19. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!