Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne vékonyabb a...

Hogyan lehetne vékonyabb a csípőm és a derekam? 160cm 46kg vagyok (24 évesen), de mégsem az a vékony tipus, leginkább az a 2 részem ami zavar, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam már, de leginkább csak onnan megy le ahonnan nem kéne.
2008. jún. 2. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi képpen sem fogyokurával.

nem vagy már tini a korral csak rosszabb lesz.

nem vagy magas de a súlyod alapján azért vékonyak közé tartozol. a kérdés úszógumid van? vagy csak ott vaskosabb vagy? mert lehet adotság kérdése is akkor nagyon nincs mit tenni. ne fogyozz, inkább egyél egészségesen, és sportolj.

2008. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

160 cm 46 kg az tökéletes, amúgy meg ha mégsem vagy elégedett sem gáz, diéta meg edzés kérdése az egész, lehet hogy most megdöbbensz, de pl ami a vágyaid alakja, mármint az amire vágysz lehet hogy pl 51 kg os testsúly mellett valósulna meg, báremnnyire is hihetetlenül hangzik, úgyanis létezik izomzat is a világon, ami messze nagyobb fajsúllyal rendelkezik mint a testzsír


sok sikert!!

2008. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!! Nekem a hullahopp karika nagyon bevált :) Javítja a testtartást és napi 10 perces gyakorlatokkal két hát alatt 1 cm-el csökkenhet a derék illetve a csipőbőség. Ha hullahoppot veszel, akkor az fa legyen, mert a lényeg a súlyban van.
2008. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!