Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha én nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én nem akarok gyereket tőle?

Figyelt kérdés

A párom(barátnőm) barátnőjétől tudom hogy karácsonyi ajándéknak szánja hogy bejelenti hogy terhes tőlem

de én ezt nem akarom

és remélem nem is igaz de ha mégis

én nem akarom elkötelezni magam 24 évesen ..

ő nagyon szeretne egy picit de 1 éve vagyunk együtt és én nem nem akarom nem tudom hogy hozzam a tudomására. amúgy meg nem is tudtam hogy a fogamzásgátló szedését abbahagyta

..

Valaki valami sürgős tanács?!


2009. dec. 24. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
76%

Fuhh. Egy éve vagytok együtt, és máris gyerek? Kicsit korai.

Remélem neked, hogy nem igaz a dolog. Ha mégis igaz, túl sok mindent ne tudsz tenni. :S

2009. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
32%
védekeztetek?? ha igen, akkor nem lehet terhes.
2009. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
28%
de 24 évesen miért félsz annyira az elkötelezettségtől??? :D
2009. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
100%
legegyszerűbb ha leülsz vele még bejelentés előtt és rákérdezel, hogy igaz-e. ha igaz, akkor finoman, de lényegre törően meg mondod neki, hogy nem szeretnéd. mond azt neki, hogy még fiatal a kapcsolatotok és várni kellene vele. ha nem is vagytok házasok, akkor meg pláne, mert ez felelőtlenség a lánytól. (és csak halkan megjegyzem, undorító, ha ezzel akar magához kötni, anélkül, hogy téged megkérdezett volna. én ilyet soha nem csinálnék, mert gerinctelen dolog. hátbaszúrni a másikat ezzel? mit gondolt magáról?? :/ )
2009. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd barátnője megbízható,akkor igaz.De lehet,hogy a barátnőd így tesztel,hogy mit szólnál egy babához.Amúgy meg ha terhes,akkor lehet,hogy végleg összevesztek.De az biztos,hogy nem fog örülni,hogy te nem akarsz babát.Erre nem lehet konkrét tanácsot adni,mert nem lehet tudni,hogy fog reagálni a válaszodra.

Esetleg kérdezd meg tőle,hogy "megakarod tartani?"ha azt mondja,hogy igen,akkor hivatkozhatsz arra,hogy még fiatal vagy hozzá,vagy anyagi dolgokra,vagy hogy még felakarod építeni a karriered.Jobb ötletem nincs...

2009. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég nagy szemétség, ha abba hagyta a fogamzásgátlót, hogy felcsináltassa magát. (bocs a csúnya kifejezésért.)

Jogosan merül fel benned a kérdés, hogy egy ilyen emberrel akarod-e az életedet leélni, és őt akarod a gyerekeid anyjának.

A másik oldal viszont, a szex egyik veszélye a (nem kívánt) terhesség. Ha összejött a gyerek, akkor annak bizony az apja vagy.

Megkérheted, hogy vetesse el, de ez csak a nő döntése, amit el kell fogadnod.

Hát azt hiszem neked feszültséggel teli lesz a karácsony.

2009. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
90%
Boldog Karácsonyt! :D Ej, ez kemény dolog. Tudlak sajnálni :(
2009. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
16%
na, na, azért nézzük meg a másik oldalt is. és a csaj egy olyan emberrel akarja leélni az életét, aki 24 évesen erre még mindig nincs készen?? és h nem akar gyereket?? nekem ez kicsit durva. amikor 18 voltam, a baratom 19, és elszakadt az ovszer, és féltem, h terhes leszek, akkor a 19 éves baratom 19 éves fejjel is azt mondta, h tartsuk meg.
2009. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 kolosszus22 ***** válasza:
52%

Durva karácsonyod lesz, ha azt jelenti be, hogy már terhes.

Nem lennék a helyedben, a nőd viszont egy aljas kis szemét, ha ez igaz(mármint, hogy a tudtod nélkül abbahagyta a fog. gátlót)!

22/F

2009. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:

igen szerintem is korai szeretem meg minden de 30 éves koromra terveztem a gyereket most fejezem be az egyetemet.. szórakozni akarok még

és nem akarom megbántani ezzel

amúgy odaírtam h nem védekeztünk mert úgy tudtam fogamzásgátlót szed.!

és igen eléggé megbízható a barátnője :S

2009. dec. 24. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!