Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmenjek erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmenjek erre a családi bulira vagy ne?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de tavaly januártól beszélgetünk facebookon. Még 2012 decemberben tetszettem meg neki, azóta folyton küzdött értem aztán jött egy hullámvölgy nyáron és úgy decembertől újra minden rendeződött, elkezdtünk beszélgetni. 1 hónapra az összejövés után bemutattam mert már nagyon akarta, ő meg rá másfél hétre. Még csak háromszor voltam náluk de már egy nagy családi összejövetelre akar hívni. Engem is meghívtak a rokonai. Ettől összeszorul a gyomrom, mert én nem ehhez vagyok szokva. Én városi lány vagyok ő falusi. Nálunk régóta nincsenek családi összejövetelek, ehhez szoktam hozzá, náluk meg mindenki mindenkivel tartja a kapcsolatot. Kicsit zárkózottabb család is vagyunk mint ők, ráadásul még a családja előtt se tudtam annyira megnyílni. Tisztára görcsölök, stresszelek, ha arra gondolok el kell mennem erre a szülinapi összejövetelre mivel meghívtak a barátom és a család is szeretné ha mennék. De én eléggé zárkózott természet vagyok, barátaim sincsenek, olyan magamnak való típus. Ő az első barátom neki volt egy kéthetes kapcsolata, de őt nem mutatta be meg semmi és volt 1 hónapig egy szeretője, akit az első nagy szerelmének nevez. Nem tudta h szerető sajnos. Őt bemutatta de ilyen összejövetelekre nem vitte. Igazából nagyon félek, mert nagy társaságban bezárkózok zavarban vagyok és nem érzem jól magam. Ti 2 hónap járás után elmennétek ilyen szülinapi összejövetelre? És ottaludnátok a barátotoknál, ha folyton mondogatja mikor alszol itt? Nem korai még h ennyire összeismertet a családjával 2 hónap után?
2014. ápr. 27. 13:03
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
Hát én nem szívesen pedig nekem nem szokott új közegben gondom lenni, de számomra két hónap az kb még az épphogy csak együtt vagyunk kategória.
2014. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
majd megiszod a pertut az apósoddal meg az anyósoddal és megjön a kedved 2-3 feles után :) Menj el nyugodtan kajálsz, iszol egy jót és még akár jól is érezheted magad elvégre a pasiddal leszel!
2014. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hú ez velem is probléma volt, szerintem a lényeg hogy ezeket pontosan ugyanígy mondd el neki hogy neked ez még korai, és feszélyezve éreznéd magad mert még annyira nem ismered őket. nyilván el kell kezdeni valahol, de ha lehet választani akkor inkább szépen lassan. nem kell fejes ugrani mindenbe, ha neked lassabb a tempód, akkor lassabban kell.

csak mondd el neki, mert a rossz kommunikáció egyenlő a halállal hosszú távon :(

2014. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...szóval kaumsztorikat ne találj ki hogy miért nem érsz rá akkor éppen, meg semmit se, csak legyetek őszinték egymással.

szerintem nem gáz egyébként ha otthon maradsz. de az is igaz hogy ha meg elmész akkor rájössz hogy nem is volt ez olyan nagy cucc mint amennyire tartottál tőle. :)

2014. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!