Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges? Ha a egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Ha a egy pár nagyon szereti egymást, de a családi hátterük eltérő, kibírja a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben kifejtenéd?
2014. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
rómeo és júlia?
2014. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
az eltérő családi háttér elég sok mindent jelenthet.
2014. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,dolgoznak-e azon hogy elsimítsák a különbségeket. Előző barátommal ég és föld volt a hátterünk,az ő családja amolyan "életművészekből" állt akik sose dolgoztak,mégis volt pénzük,pazaroltak,csak a kényelem számított nekik,elhanyagolták a tanulást. Az én szüleim meg végigdolgozták az életüket,szigorúan fogtak,mindig sulykolták hogy tanuljak,legyek én a legjobb,legokosabb,osszam be amim van és legyek takarékos. Kb. 2,5 évig bírtuk,ő nem tudta elviselni az én "spártaiságomat",én meg azt hogy ő ilyen hanyag. Utólag már rájöttünk mind a ketten hogy csak kicsit igazodni kellett volna,mindkettőnknek,de hát ez van.
2014. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valameddig biztos kibírja. De lehet lesznek szituációk és ez elő fog jönni és kellemetlen lesz. hány évesek vagytok és milyen a felállás ezzel kapcsolatban ha nem vagyok tapintatlan kérdező.
2014. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az eltérő családi háttéren az anyagi helyzetet érted ? Hogy nem álltok eg szinten?
2014. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az egyik keresztény, a másik iszlám, akkor marha neéz egyeztetni, mikor melyik templomba, mecsetbe menjetek!
2014. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vallási ellentétek lehetnek a háttérben, mert a többi nem lényeges. Én ateista vagyok és az "istennekse'" mennék el a templomba, hogy ott hókuszpókuszoljon nekem egy álszent pap.
2014. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!