Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nickx199 kérdése:

Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatnak indult de a lány teljesen belémhabarodott, nekem viszont ez elég kellemetlen, A baj csak az hogy a lány szörnyen érzékeny fojton sír ha van valami már többször el akartam mondani meki erre elkezdett bőgni meg rosszullett, de nekem már nagyon nincs kedvem fojtatni mert nem szeretem és elegem van hogy fojton mindenért veszekszünk és még a szex se jó vele. csak nem tudom hogy csináljam hogy ne bántsam meg mert az nekem se esne jól
2014. ápr. 27. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Te fajankó, tanulj meg helyesen írni. És küldd el az elérhetőségét nekem privátban.
2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszeruen mond meg neki.Ez mindenhogy szarul fog neki esni ezzel nem tudsz mit kezdeni.De tul lesztek rajta,csak ne halogasd soka mert annal rosszabb.
2014. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elérhetősége ide is jöhet privátban :DD

Aztán segítek neked :)

2014. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell döntened:megutáltatod magad és elküld.Vagy őszinte leszel,elmondod és haragudni fog.Talán(ha elég érett,megérti.Én az őszinteséget javaslom.
2014. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet nincs igazam, de az jutott eszembe hogy ezek a sírások és rosszullétek direkt vannak hogy már csak azért is vele maradj, mert nics más eszköze.

akárhogy is nézzük, ezt jó ha minél előbb lezárod vele, jobb lesz neki. őszintének kell lenni, hogy pontosan tudja hogy mi nem okés ebben a helyzetben, és később ne legyen az a kérdése, hogy nem érti miért alakult így.

2014. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

1. Nem a barátnőd.

2. Érzelmi zsarolás, amit csinál és igenis neked kell a sarkadra állni.

2014. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nap haza kíséred, majd a háza előtt megmondod neki: "itt lakik az excsajom" vágni fogja egyből...
2014. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!