Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem tudok egy papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudok egy papucs fiút találni, akit a kedvem szerint irányíthatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A papucs és az, hogy minden hibád ellenére szeret két teljesen különböző dolog. 18/F
2014. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az oroszlán nem hord papucsot.
2014. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
mert eddig még nem tudtál a létezésemről és nem írtál rám :(
2014. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
talan azert nem talalsz, mert a ferfiak sem teljesen hulyek, meg hat valoszinuleg azert neked is fel kene mutatni valamit, amiert cserebe 'papucs' lesz. mivel biztosan nem az eszedert fognak szeretni, marad az, hogy iszonyu jo tested van. mivel erzesem szerint egyebkent is egy unatkozo 13 eves hulyegyerek vagy (meg csak nem is lany), ez sem valoszinu, hogy bejon. marad a papirzsepi/testapolo meg az otcombu baratnod.
2014. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne papucs az, aki minden hibád ellenére szeret? Én az összes eddigi barátnőmet szerettem minden hibájukkal együtt, mégse voltam papucs... nem értem az összefüggést, légyszíves, magyarázd el.
2014. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hízz el, azoknak mindig bejön!
2014. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 intrepid ***** válasza:

#10! Ezt jelenti, hogy vízöntő:A Vízöntő férfi jellemvonásai

Ő a nonkonformista, aki semmiként sem uralható. Tiszteli a tradíciókat, ebben látva a folytonosság eszközét. Az örök álhatatlan, aki mindenáron megvédi a függetlenségét. Analitikus gondolkodóként sosem vesztegeti idejét hosszas magyarázkodásokkal: röviden és velősem mondja ki azt amit akar. Mindig megoldásokat keres mindenre és feltétlenül ragaszkodik az igazsághoz.

Fatalista, aki azt hiszi sorsán nem változtathat. Különös keverék: egyszerre emotív és bizonytalan, kíváncsi és kitartó, félénk és barátkozó, de mindenként nyílt természetű, társaságszerető. A félreértések és kudarcok lehangolják, szenved miattuk. De hamar beleun mindenbe, folyton valami újat hajszol: új ismerősöket, új helyeket, új dolgokat s helyzeteket. A kihívásokra könnyen válaszol s szükség esetén tud színészkedni is. Kiváló vezető egyéniség, aki sosem siklik a rutinosságba.

Találékony és ügyes ember, akit sok zavaros helyzetből kiment az értelme. Valamin mindig változtatni akar, folyton modernizál mindent. élete során sokat örököl a rokonaitól. S minthogy a Vízöntő férfit két planéta is uralja, csupa ellentét: hol gazdag, hol szegény; hol sikeres, hol kudarcokkal küzd. De sosem csügged.

A Vízöntő férfi temperamentuma

A Vízöntő férfi nagy álmodozó, de gyakran inog az ábrándozás és a tett között. Hajlamos az álmok, a tervezgetések világába veszni, mégis megvan a kellő ereje ahhoz, hogy túltegye magát passzív hangulatán és munkához lásson. De mindent egyedül akar megoldani. Ritkán fordul másokhoz segítségért, holott folyton szüksége van valamiféle bátorításra, különben könnyen depresszióba esik. A Vízöntő szereti az idegen tájakat, sokat utazik.

A Vízöntő férfi érzelmi élete

Ez a férfi a női nem tisztelője. Mindig hagyja, hogy a hölgy tegye meg az első lépést, hisz látszólagos nyitottsága ellenére, a Vízöntő férfi félénk teremtés. Finom és fantáziadús, a szerelemben igen leleményes. Nála minden előre eltervezett, megálmodott. Találékonysága és játékossága a szerelem valóságos művészévé teszi.

A Vízöntő férfi családi élete

A Vízöntő férfi, akár az állatöv női szülötte nagy problémája az, hogy az igazi partnert keresi. épp ezért folytonos mozgásban van, mindig keresgél és csak halogatja a házasságot. Ha végül mégis elhatározza magát, hűséges marad a választottjához. élete során előfordulhat, hogy még imitt-amott flörtöl kicsit, de akkor is visszatér a családjához. Elvben jó férjnek számít.

2014. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kolosszus22 ***** válasza:

Oroszlánhoz szintén tüzes Kos való, hasonlóak, megértik egymást! ;)

27F

2014. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem irányíthatsz :) írj privit! Nekem bejön ha a csaj domináns
2014. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!