Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is jártatok már papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is jártatok már papucs pasival?

Figyelt kérdés
Miért lesz egy férfi papucs? Ugye titeket is zavarna, ha a pasi mindig csak a kedvetekben járna, és semmi stílusa és önálló egyénisége nem lenne? Én az ilyet nem tudom elviselni, mert egyszerűen olyan, mintha nem is lenne mellettem senki, ígyis-úgyis az lesz, amit én akarok, én irányítok és semmi férfiasat nem találok egy ilyen emberben. Olyan, mintha nem lenne szabad akarata.

#kapcsolat #szabad akarat #papucs férfiak
2014. márc. 25. 17:59
1 2
 1/19 A.R. ***** válasza:
100%
Akkor most hajolj a konyhapultra, letépem a nadrágod és nem érdekel, hogy milyen nyűgöd van megcsinállak.
2014. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vágyakozik arra hogy szeressék, meg akar felelni a párjának betegesen, mert tudja, hogy nem lesz önbizalma még egy párkapcsolathoz.
2014. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen , jártam egyszer...a végén már teljesen az őrületbe kergetett:/
2014. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Vicces, a legtöbb nőnek semmi nem jó, én egy nőnek sem puncsolok, ritkán járok a kedvükben, de az sem szokott tetszeni.
2014. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oké. A.R. :) Benne vagyok.
2014. márc. 25. 18:09
 6/19 kolosszus22 ***** válasza:

Vagy csak én jöttem össze eddig nyámnyila "királylányokkal" nem tudom.

26F

2014. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most nem állítom, hogy a nők nem komplikáltak, na de, azért mindennek van határa. Tényleg semmi olyat nem csinálunk, amit ő szeretne. És, ha azt mondanám, hogy vágja le a tökét, még azt is megtenné egy kis habozás után.
2014. márc. 25. 18:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiány miatt van ez, mert érzi az illető, hogy nem tud nagymenő lenni.

Én is ezt csinálom sajnos, pontosan tudom hogy milyen érzés...

Rengeteg megalázás, önbizalomrombolás, "ugyan, kinek kellenél te szerencsétlen" - hallgatása éveken keresztül, stb...

Én ettől váltam ilyenné többek közt, de ezt ilyen egyszerűen nem lehet leírni.

2014. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nem vagytok összeillők, neki egy pátyolgatni való, érzelmes lány való akit a tenyerén hordozhat, neked meg egy tökösebb, keményebb pasi, ennyi. Nem vagyunk egyformák, nem kompatibilis mindenki, mindenkivel, olyan kor tovább kell állni. Nekem is nemrég lett vége egy pár hónapos kapcsolatomnak, mert a lány túl lagymatag volt az én elképzeléseimnek.
2014. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó, nekem nem is kellene egy nagymenő. De azért érdekel a másik személyisége, tudni akarom mit szeret, mi a közös bennünk, stb. Meg az az igazság, hogy így ellustulok. Most mit törjem magam, ha úgy is ott van mellettem. Csúnya dolog, de én is csak ember vagyok.
2014. márc. 25. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!