Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
én 26 vagyok a párom 51 , és mégis ngyon boldogok vagyunk

2014. ápr. 27. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25 vagyok, a barátom 46. Nagyon szeretünk egymással lenni, sose volt ilyen harmónia és összhang egyik korban jobban hozzám illő kapcsolatomnál sem. Nem áltatom magam azzal, hogy hosszútávon ez működhet családtervezés szintjéig, meg pár hónap együttlét után kár is ezen agyalni, de úgy vagyunk mindketten hogy most nagyon jó együtt, élvezzük a jelent aztán majd lesz ami lesz.
2014. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

17 évesen ismertem meg egy nagy szerelmemet, ő akkor volt 30 éves, elvált, egy gyerek apja. Zenész volt, nagyon imponált nekem, mentünk mindenhová, úgy éreztem - mert bizony egy sokkal idősebb ember sokkal durvábban keveri a lapokat élettapasztalatának köszönhetően - hogy nála jobb nincs is.

Aztán letten több, és lassan elkezdett feltűnni, hogy csak a fiatalkaságom miatt kellek neki, és mert irányíthat, és észre se vettem, takarító cseléd lettem, önként, mert büszke voltam, hogy na, most én vagyok a ház asszonya.

Pár év múlva jött egy újabb tizenéves, nekem pedig elegem lett, nézd, nem tudom, miért tetted ide ezt a kérdést, de szerintem ha tényleg boldogok vagytok, nem írtad volna.

Keress hozzádillő korodbeli férfit, mondjuk 24-30 évesig maximum, annál többet ne, mert az megint gáz, persze, élvezd ki a helyzetet, de nem hinném, hogy az ilyen nagy korkülönbség működhet hosszútávra.

2014. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!