Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem szeret mozogni?

Figyelt kérdés

Informatikusként én sem az a típus vagyok, aki nem bírja ki, hogy ne legyen a szabadban. De szerintem a rendszeres futás, mozgás az ember alapvető működéséhez tartozik, vagyis ha az ember tartani akarja a színvonalat, nem mondhat le róla.


Régebben jártunk együtt futni, mert fogyókúrázott, és ez motiválta, de akkor is nekem kellett reggelente ébresztgetnem, teát főzni, stb., hogy egyáltalán kikeljen az ágyból.


Az egy dolog, hogy mindig le is maradt mögöttem kilométerekre, de ez a kisebbik baj, mert ez megoldottuk úgy, hogy én pár száz méterenként futottam visszafelé, amíg nem találkoztunk. De akkor is mindig panaszkodott, megállt pihenni, stb.


Szóval egyáltalán nincs kondiban, és ez látszik is rajta. De amióta a fogyókúrát abbahagyta (és visszahízott), azóta nem jár már futni sem velem, mert nincs kedve mozogni. Azt mondja, ha mozog, akkor rosszul érzi magát, ami egyébként látszott is rajta, amikor még futottunk.


Viszont attól tartok, hogy ha ennyire rossz formában van, hogy egy kis futástól 20 évesen fájdalmak gyötrik, annak az egészsége fogja meginni a levét. Arról nem is beszélve, hogy pl. a szexben sem annyira jó, hogy 10-20 mozdulat után neki már pihenni kell.


Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan tudnám motiválni? Cikizni nem szeretném, vagy ilyesmi, de az nem motiválja, hogy engem lát mozogni, csak annyit mond, hogy irigyel, meg hogy túl jól nézek ki. (Ami amúgy nem igaz, mert kb. 0 izom van rajtam, igaz, a testzsír százalékom eléggé alacsony) Vagy csak hagyjam rá?


2014. ápr. 27. 17:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
és még h a pasik nem a külsőségekre mennek... hajajajj..
2014. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok ki valami más sportot. Én speciel kifejezetten utálok futni, ennek ellenére sok minden másban szívesen benne vagyok. Találjatok ki valami olyan testmozgást, ami részben játék, és együtt tudjátok csinálni - hátha úgy jobban kedvet kap. Itt gondolok olyasmire, mint pl. fallabda.
2014. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"és még h a pasik nem a külsőségekre mennek... hajajajj.."


Miből szűrted le azt, hogy a külsőségekre "megyek"?

2014. ápr. 27. 17:47
 4/30 A kérdező kommentje:
#2 próbáltunk páros sportokat, de még a ping-pongtól is elment a kedve, mert bénának érezte magát. (Egyáltalán nem sugároztam pedig azt, hogy béna, csak a mozgás és a közös program élményéért játszottam)
2014. ápr. 27. 17:50
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
Méghogy a futás egészséges.Erős izületi kopást idéz elő.Ha nem tudod a barátnőd elfogadni ahogyan van akkor jobb ha ezt időben letisztázzátok.
2014. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Mikor nem megy veled sportolni zárd be a szekrénybe és slussz. Másnap már inkább a futást választja mint újra a szekrényt, higyj nekem.
2014. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a futás erős ízületi kopást idéz elő, de ettől függetlenül az egyik legalapvetőbb emberi dolog. És mindenképp egészségesebb, mint napi 16 órát ülni és 8-at feküdni.


Azt pedig nem értem, hogy miből szűrted le, hogy a barátnőmet nem tudom elfogadni olyannak, amilyen. Erről szó sincs, csak engedtessék meg, hogy aggódjak, amikor kedvetlen, és tényleg napi 16 óra ülésből + 8 óra fekvésből áll az élete.

2014. ápr. 27. 17:55
 8/30 A kérdező kommentje:

@r3d4me


Ki tud jönni a szekrényből :D De amúgy sem hiszem, hogy piszkálódással, vagy ilyesmivel lehetne motiválni. Szóval ez sajna max viccnek jó :S

2014. ápr. 27. 17:57
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

a futás nem egészséges és még uncsi is. mi lenne, ha inkább tánctanfolyamra iratkoznátok be? szerintem izgisebb.


üdv, egy táncos :)

2014. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem tud kijönni ha odatámasztod a széket.
2014. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!