Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem szeret mozogni?

Figyelt kérdés

Informatikusként én sem az a típus vagyok, aki nem bírja ki, hogy ne legyen a szabadban. De szerintem a rendszeres futás, mozgás az ember alapvető működéséhez tartozik, vagyis ha az ember tartani akarja a színvonalat, nem mondhat le róla.


Régebben jártunk együtt futni, mert fogyókúrázott, és ez motiválta, de akkor is nekem kellett reggelente ébresztgetnem, teát főzni, stb., hogy egyáltalán kikeljen az ágyból.


Az egy dolog, hogy mindig le is maradt mögöttem kilométerekre, de ez a kisebbik baj, mert ez megoldottuk úgy, hogy én pár száz méterenként futottam visszafelé, amíg nem találkoztunk. De akkor is mindig panaszkodott, megállt pihenni, stb.


Szóval egyáltalán nincs kondiban, és ez látszik is rajta. De amióta a fogyókúrát abbahagyta (és visszahízott), azóta nem jár már futni sem velem, mert nincs kedve mozogni. Azt mondja, ha mozog, akkor rosszul érzi magát, ami egyébként látszott is rajta, amikor még futottunk.


Viszont attól tartok, hogy ha ennyire rossz formában van, hogy egy kis futástól 20 évesen fájdalmak gyötrik, annak az egészsége fogja meginni a levét. Arról nem is beszélve, hogy pl. a szexben sem annyira jó, hogy 10-20 mozdulat után neki már pihenni kell.


Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan tudnám motiválni? Cikizni nem szeretném, vagy ilyesmi, de az nem motiválja, hogy engem lát mozogni, csak annyit mond, hogy irigyel, meg hogy túl jól nézek ki. (Ami amúgy nem igaz, mert kb. 0 izom van rajtam, igaz, a testzsír százalékom eléggé alacsony) Vagy csak hagyjam rá?


2014. ápr. 27. 17:39
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Hát a tánc az sajnos nekem nem fekszik, mert nincs ritmusérzékem. Neki van, elég jól zenélt is régen, de a táncot Ő sem kedveli.


Mondjuk táncra perdülünk néha, olyan stílusban, mint a 3-4 éves gyerekek :D

2014. ápr. 27. 18:09
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Számodra a legalapvetőbb emberi dolog a mozgás,igen,de(annak számos formája létezik)nem a barátnődnek a leirtak alapján.Lehetséges,hogy légzőszervi problémái vannak,vagy nincs meg az a tüdő kapacitás ami szükséges az állóképességhez.

A mondataid sütnek a nem elfogadásról csak ezt még te sem tudatositottad saját magadban.

" egyáltalán nincs kondiban, és ez látszik is rajta. De amióta a fogyókúrát abbahagyta (és visszahízott)-ha nem zavarna akkor észre sem vennéd hogy van rajta súly felesleg.

" Arról nem is beszélve, hogy pl. a szexben sem annyira jó, hogy 10-20 mozdulat után neki már pihenni kell.-saját magad kimondtad hogy,nem fogtok tudni olyan sexuális életet élni amilyet te szeretnél.

Én ezt nem bántásként irom,csak a túl különböző életfelfogás és életmód hosszútávon nem tudom mennyire lesz életképes.Aggódsz a barátnőd egészségi állapota miatt mert valahol a tudat alatt tisztában vagy azzal,hogy az rád is kihatással lesz.

2014. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
amúgy első vagyok. és egyetértek az utolsó válaszolóval. meg amúgy is, ha nem tudod elfogadni, akkor mi a jó francnak vagy vele?
2014. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"ha nem zavarna akkor észre sem vennéd hogy van rajta súly felesleg. "


Ekkora baromságot is régen hallottam. Engem cseppet sem zavar, hogy van rajta súly felesleg, de ilyet nem is írtam. Nem észrevenni meg nehezen tudnám, mivel Ő az, aki erről állandóan panaszkodik.


"saját magad kimondtad hogy,nem fogtok tudni olyan sexuális életet élni amilyet te szeretnél. "


Hol írtam én egyáltalán, hogy milyen szexuális életet szeretnék? Csak annyit írtam, hogy sokkal tovább bírta, amikor jobb formában volt, és most kb. percenként kell megállnia pihenni. Mivel nincs formában. De ebből neked hogy sikerült leszűrni, hogy elégedetlen vagyok a szexuális életünkkel? Semmi ilyet nem írtam, sehol.


"Én ezt nem bántásként irom,csak a túl különböző életfelfogás és életmód hosszútávon nem tudom mennyire lesz életképes."

Elég életképes hosszú távon, mivel lassan 3 éve vagyunk együtt, és kb. 1.5 éve együtt élünk, saját háztartást fenntartva saját keresetből. Szerintem kevés kapcsolat éri ezt el úgy, hogy a felek 20 évesek.


"Aggódsz a barátnőd egészségi állapota miatt mert valahol a tudat alatt tisztában vagy azzal,hogy az rád is kihatással lesz."

[link]

2014. ápr. 27. 18:29
 15/30 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret futni, akkor próbáljon ki más sportokat. Én is utálok, egyszerűen unom+fáj a térdem.

Megoldás az, hogy elmentek pl közösen túrázni, úszni, korcsolyázni (télen), stb.

Az is jó, ha pl te főznél néha egészségesebb kajákat (vagy pl neki mondanád, hogy ez a recept milyen jól hangzik) és máris jobb lenne a helyzet.

2014. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ha szex közben meg kell állnia pihenni, akkor sztem rohadtul nem a kondival van baj, hanem szervi baja van, amivel orvoshoz kell mennie!!!!
2014. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"ha szex közben meg kell állnia pihenni, akkor sztem rohadtul nem a kondival van baj, hanem szervi baja van, amivel orvoshoz kell mennie!!!!"


Nincs szervi baja olyan értelemben, csak ha egy pózban főleg neki kell mozogni, akkor hamar elhagyja az ereje. Pedig nem extrém pózokkal próbálkozunk, csak szimpla lovagló pózzal például.

2014. ápr. 27. 18:38
 18/30 A kérdező kommentje:
A főzéssel nincs gond, én szeretek és valamilyen szinten tudok is főzni egészséges ételeket. Bár erre sajnos az egyetem és a munka mellett egyre kevésbé van időm. Ő is szokott főzni egészséges ételeket, ezzel nincs is gond. Csak az a gond, hogy kiszámolta, és az Ő mozgásával alig ehet valami ételt úgy, hogy ne hízzon.
2014. ápr. 27. 18:42
 19/30 A kérdező kommentje:

De az úszás jó ötlet, köszi!


Azt régen nagyon szerette, lehet, hogy most is el tudom csábítani :) Bár azzal meg nekem kell majd megbarátkozni, mert a vízben kb. csak vergődök :D

2014. ápr. 27. 18:43
 20/30 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szép,hogy már 1,5 éve együtt éltek 20 évesen,erről sokan csak álmodoznak.

A sorok között is lehet olvasni.

2014. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!