Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem szeret mozogni?

Figyelt kérdés

Informatikusként én sem az a típus vagyok, aki nem bírja ki, hogy ne legyen a szabadban. De szerintem a rendszeres futás, mozgás az ember alapvető működéséhez tartozik, vagyis ha az ember tartani akarja a színvonalat, nem mondhat le róla.


Régebben jártunk együtt futni, mert fogyókúrázott, és ez motiválta, de akkor is nekem kellett reggelente ébresztgetnem, teát főzni, stb., hogy egyáltalán kikeljen az ágyból.


Az egy dolog, hogy mindig le is maradt mögöttem kilométerekre, de ez a kisebbik baj, mert ez megoldottuk úgy, hogy én pár száz méterenként futottam visszafelé, amíg nem találkoztunk. De akkor is mindig panaszkodott, megállt pihenni, stb.


Szóval egyáltalán nincs kondiban, és ez látszik is rajta. De amióta a fogyókúrát abbahagyta (és visszahízott), azóta nem jár már futni sem velem, mert nincs kedve mozogni. Azt mondja, ha mozog, akkor rosszul érzi magát, ami egyébként látszott is rajta, amikor még futottunk.


Viszont attól tartok, hogy ha ennyire rossz formában van, hogy egy kis futástól 20 évesen fájdalmak gyötrik, annak az egészsége fogja meginni a levét. Arról nem is beszélve, hogy pl. a szexben sem annyira jó, hogy 10-20 mozdulat után neki már pihenni kell.


Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan tudnám motiválni? Cikizni nem szeretném, vagy ilyesmi, de az nem motiválja, hogy engem lát mozogni, csak annyit mond, hogy irigyel, meg hogy túl jól nézek ki. (Ami amúgy nem igaz, mert kb. 0 izom van rajtam, igaz, a testzsír százalékom eléggé alacsony) Vagy csak hagyjam rá?


2014. ápr. 27. 17:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
és te honnan veszed hogy nincs szervi baja? szerintem meg van, mert ez nem normális.
2014. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Olyan pózban, ahol nem kell mozognia, ott nincs probléma.


De amúgy a mozgáson kívül más dolgokban eléggé talpraesett, szóval bízom benne, hogyha komoly baja lenne akkor elmenne orvoshoz.


Én meg így nem tudom kitalálni, hogy van-e szervi baja, de szerintem nincs. Minden esetre se orvos nem vagyok, hogy értsek hozzá, se Ő, hogy érezzem, úgyhogy még ha igazad is lenne, én nem látom rajta.

2014. ápr. 27. 18:50
 23/30 anonim ***** válasza:
Akit hamar elhagy az ereje és rosszul érzi magát a mozgás után 20 évesen ott bizony lehetnek egészségügyi,szervi gondok.
2014. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Lehetnek, de egyébként volt is emiatt többféle orvosi kivizsgáláson.


Elég sok vizsgálatra kellett mennie, de nincs semmi baja.

2014. ápr. 27. 18:54
 25/30 Ywerd ***** válasza:
A barátnőm is molett,ő is próbált már mindent,és tudod mibe vágott bele ami bejött neki?Flabélos.Próbálja ki a te csajod is,a barátnőmnek bejött!!!!!
2014. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Az én barátnőm egyébként nem néz ki rosszul, valóban van rajta felesleg, de engem ez nem zavar. Molettnek nem nevezném tehát, de ha molett lenne az sem lenne baj, viszont az engem is aggaszt, hogy 100m futástól a halálán van, és 1 felülést sem tud megcsinálni.


Érdekesnek tűnik ez a Flabélos dolog, de személy szerint egyelőre nem hiszek benne. Neki viszont lehet, hogy ajánlani fogom, ha lesz kedve sportolni. :) Köszi a tippet.

2014. ápr. 27. 19:22
 27/30 anonim ***** válasza:

Figyelj. Attól hogy valaki nem bír/tud futni nem biztos hogy 0 az állóképessége.Van aki asztmás,allergiás,és nem kap levegőt...vagy szúr az oldala....szóval,inkább sétáljatok először..gyors gyaloglás...az MINDENKINEK megy. Majd ha bír fél órát gyalogolni gyorsan,akkor kezdjetek el kocogni..egyébként meg,köss kompromisszumot,ha közösen akarsz vele mozogni..biciklizzetek,ússzatok vagy tornázzatok közösen...a futás meg ráér..

Nem lehet hogy a szex-et azért nem bírja,mert fáj neki? Erre miért nem gondolsz?Legyél kicsit óvatosabb...

2014. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
ha ennyire kifárad ilyen fiatalon lehet pl szívbeteg is
2014. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Szergej55 ***** válasza:
Ez egészen egyszerűen beleszarásnak tűnik részéről. Helyette viszont nem lehetsz egészséges, ezt sajnos meg kell értened.
2014. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Ywerd ***** válasza:

Érdekes hogy a konstruktív válaszban nem hiszel.Tudod egyáltalán mire mondasz nemet?Próbáltad,utánanéztél,beszéltetek róla?

Ha a háromból kettőre igen a válaszod elnézést kérek.

Ha meg a válaszod erre a három kérdésre nem,akkor a fene se érti minek kérdezel egyáltalán.

2014. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!