Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk, ti ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ti ezt a helyzetet, hogyan élnétek meg a helyemben és a párom helyében?

Figyelt kérdés
21 éves Férfi vagyok, a helyzet az,hogy igen csak eladósodott a családom. Megtakarítás semmi , csak adósság, még örök lakásunk sincs, csak egy fenntarthatatlanúl drága, önkormányzati lakás + milliós adósság. Nappal karbantartó vagyok budaörsön, pestről elmenni oda vissza 3 óra +8 óra a munka, éjjel pedig 18-06 ig vagyok éjjeli őr. ez csak hétfköznaponként. Sajnos a barátnőmre nincs időm és hihetetlenűl agresszív vagyok, mióta ezt az életmódot élem ( még csak 2 hónapja, de ha kiakarom szakítani magunkat a kiláthatatlanságból akkor kénytelen vagyok) Szegénykém, mindig mondja,hogy nem foglalkozok vele, hogy hétvégén lehetnék vele, helyette meg örökké alszom. Én meg egyből a torkának esek és elhordom mindenfélének, pedig tudom,hogy nem helyes.Eléggé durvákat mondok pedig szeretem, tényleg. Senki más nem tűrné el ezt a beszédet csak ő. Többször is mondtam neki,hogy szakítsunk , de nem akar. Én viszont kínozni nem akarom őt. Ráadásul elég messze is van tőlem ( 90 km) és sokszor van az ,hogy hétvégén nem is megyek le hozzá, mert fáradt vagyok vezetni, vagy csak mert a Máv is rettenetesen feltud cseszni agyilag az örökös késéssel, hogy az én pihenőnapjaimat is eltudja cseszni ( zsínorban 2 hétvégén is 2 órát késett a vonat ) meg az utasok se tetszenek. Ezért inkább az autót tolerálom. Megállapodtunk ,hogy minden második héten megyek hozzá. Csak nem tudom mitévő legyek. Kérlek adjatok tanácsokat. :-(

#munka #agresszió #mégtöbb munka #női hisztik.
2014. ápr. 27. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Családod dolgozik? Ez nem csak a te felelősséged. Ugyan úgy az ővék is, hisz egy család vagytok. A barátnődet is valahol megértheted, mert biztosan, hogy nagyon aggódik érted, az épségedért és másrészt ha ő nem dolgozik és több a szabad ideje akkor több a gondolata feléd ami megint csak hatalmas hiány érzetet tud okozni és fájdalmat... Te egész héten dolgozol mint egy robot és nem tudsz annyit gondolni rá mint Ő rád, plusz még fáradt is vagy. 19F
2014. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az agresszió meg megint csak abból a nagy gondból adódik ami a fejeden van és a fáradtságból. Ha ez megoldódik szerintem helyre áll minden
2014. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon nehez eset:/

A baratnod nagyon szerethet ha ennyire megerto:)

De sajnos ilyen ez az orszag...itt ha nincs penzed semmire se mesz...esetleg ha a parod hozzad koltozne?

Azt nem mondhatom h mondj fel..

Mert a penz kell...nemtudom de ez az eletmod nagyon nem jo://

2014. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő 19èves mèg gimis. Családom meg a munka? Ha fizetnèk a tv bámulást akkor jòl keresnènek .
2014. ápr. 27. 20:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha ide költözne akkor etetnem meg itatnom kell meg ruháztatni.szerintem az ő szülei támogatnának ebben,de nem 100%.szeretnèm mèg ,ha leèrettsègizne ott ès addig nem nekem kell vele foglalkozni.meg itt pesten mèg akkor a bèrlete is +költsèg lenne. A hètvègèn meg most ahelyett,hogy lementem volna hozzá jòl berùgtam ès ezt is megtudta, mikor a haverjaim vettèk fel a telefonom viháncolva ,hogy a taknyomon csúszok hazáig ès egèsz nap nem tudtam bocsánatot kèrni mert úgy szègyenlem.
2014. ápr. 27. 20:46
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
Bocs h ezt mondom, de ha nincs közös teherviselés a családban; világ.lúzere vagy.
2014. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el otthonról. Gondolom, a kölcsönöket nem te vetted fel. Csúnya dolog, de egyék meg, amit főztek.
2014. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
èn meg apám vagyunk csak.Nem lehet hibáztatni 3-4èvig keresett munkát. Senki se alkalmazza mert eü gondjai vannak.most van rokkantnyugdìja.de hát mintha egy kölyök zsebpènzze lenne.keresett ő munkát ,de mèg őrnek se kellenek azok akik szìvproblèmások.ìgy hát nem is cseszegetem azzal ,higy keressen mert felesleges. Bőven elèg az ,hogy megcsinálja a házimunkát utája tvzzen csak.
2014. ápr. 27. 20:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Miquel te erre kèpes lennèl?
2014. ápr. 27. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Így már egészen más a helyzet. Helyt állsz ahol helyt kell állnod. De ez hosszú távon nem fog működni, tönkre teszed magad. Nagyon hamar.. első voltam
2014. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!