Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gáz ha egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz ha egy 18 éves srác magát kínos helyzetbe hozva sír egy lány után?

Figyelt kérdés

Volt osztálytársam kapcsolatát csak fb-n tudom követni, nagyon kis happy volt minden, meg posztolgattak, hogy hú egymás mellett keltek, meg "Most mentél el de máris hiányzol". Aztán szétmentek, és a srác ilyeneket írt ki:

"Sirva fekudtem és sirva keltem,

Mert elhagytál eggyetlen Szerelmem.

Képes voltál elhagyni,

És mindet feladni?!

Aztmondtad hogy Te jobban szeretsz!

Akkor mért kinzol most engemet?


Szivemnek fénypontja,

Te vagy pici *XY*ka!

Puha ajkad csókjáért,

Bármit elválalnék!

A csillagokat is lehoznám,

Az életem is feladnám!

(...)"


Oké, hogy vissza akarja kapni de ez a szintű nyálas térden kúszás szerintem már a lánynak (is) égő. Főleg úgy, hogy ezt a srácot én vagány kölyöknek ismertem, és nem ilyen kis sírósnak. Meg, szerintem egy srác legyen már férfi, és ha vissza akarja is kapni, ne úgy sírjon mintha leejtette volna a nyalókáját.

Egy kb ilyen szintű dolog szerintetek is gáz, vagy még inkább aranyos?



2014. ápr. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál még szerelmes kedves kérdező. Idáig elég sok barátnőm volt és egyikért sem ejtettem soha egy könnyet sem. Azt gondoltam, hogy egy lányért nem lehet sírni és nem lehet úgy szeretni, hogy bármit megtegyél, hogy veled legyen stb.. A mostani barátnőmnek egy szép gyertyás meglepetést csináltam, amikor bejött az ajtón és oda adtam a rózsát nem voltam képes kimondani, hogy Szeretlek, mert már hulltak a könnyeim amikor megláttam őt.. Az első NŐ akiért könnyet hullajtottam és Ő is értem.. :) 19F, 23N
2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy lányért sírni nem szégyen... Én is megtettem már... Persze ilyeneket nem írtam ki és nagyon sokat erősödtem... Amikor nagyon szeretsz valakit , vele kelsz és fekszel , hiányzik a hangja és a közös együttlétek... Akkor ne hogy már akárki is számon kérje , ha ez rosszul esik neki...
2014. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nekem ez akkor is térden csúszás és nyálasság már. Egy férfiben legyen egy kis tartás. Nem tudom miért szakítottak, de biztos volt oka. Ilyenkor lehet egy pasi erős, hogy "Márpedig visszaszerzem és megmutatom mennyire szeretem őt", de ne "leülök a sarokba és bőgök mert elhagytál és ezt még ki is írom napi 3x a világnak".
2014. ápr. 27. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.(nem kell leköpködni köszönöm)De szerintem ne rinyáljunk már fèrfi lètünkre nyìlvánosan gyerekek!hol van a büszkesèg ?azt csak egyszer van esèly eljátszani ès nyìlván fáj ,dehát ne bohòckodjunk...nem ő az első ember aki tènyleg szerelmes volt ès elhagyták.tegye össze a kezèt ,hogy 2013 van,nem pedig kre. Akkor megèrtenèm,ha bőgne ,hogy levágták az asszonyt.
2014. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
emberek, egész más az hogy sírsz, amikor egy romantikus helyzetben meglátod a barátnődet, mint az, hogy telenyálazod a facebookot béna idézetekkel. mert ez a versike például béna. az ilyeneknek semmi helye a neten. írja meg smsben a csajnak, de ne pakolja ki az egész életüket facebookra. én frászt kapok az olyanoktól is amiket írtál, hogy kitétték hogy egymás mellett keltek, így hinyzol úgy hiányzol... erre senki nem kíváncsi, meg a 10 000 szívecskére sem... igen, ez a lánynak is égő, legalábbis nekem az lenne... 23/L, bár biztos túl öreg vagyok, és azért.
2014. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!