Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 23 évesen a 28-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 23 évesen a 28-40 közötti nőkre bukom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 23 éves vagyok, külsőre a koromtól kb 1-2 évvel fiatalabbnak, gondolkodásra pedig 5-8 évvel érettebbnek tartanak. Külsőre nem vagyok egy helyes hapsi, mondhatnám úgyis, hogy az átlagtól valamivel csúnyább. Humoros, intelligens, érdekes arcnak tartanak és igyekszem adni a megjelenésemre, igényesen öltözködni. A korban hozzám illő 17-25 közötti lányokat nem nagyon érdeklem. Közülük általában csak a nagyon csúnya/durván kövér lányok hajlandóak velem szóbaállni. Ugyanakkor a 28-40 közötti nők közül meglepően sokan találnak szimpatikusnak, ráadásul olyanok akik külsőre is csinosak, vonzóak. Szóval nem azok, akik kb senkinek sem kellenek vagy ilyesmi. Velük sokkal inkább egy hullámhosszon vagyok minden téren. Éppen emiatt egy ideje főleg erre a 28 és 40 közötti korosztályra hajtok sikerrel. Egyszerűen már ha egy 17-25 közötti lánnyal kell beszédbe elegyednem leblokkolok és a jelenlétüktől is zavarba jövök, míg az idősebbeknél nincs semmi ilyen problémám. Mi lehet ennek az oka? Nagyon gáz dolog ez? Nektek mi a véleményetek erről?

2014. ápr. 27. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagyok mint te, és nekem is az a korosztály jön be :)


Üdv a klubban :D

2014. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elég gyakori ez a kérdés, nézz utána.

A válasz röviden az, hogy nem, nem gáz. Teljesen érthető és elfogadható, a kortársaid közül a lányok meg mindjárt kifejtik, hogy nem fognak hiányolni.

2014. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem bukom az idősebb nőkre, de itt megismertem egy nálam idősebb hölgyet aki nagyon kedves és aranyos. Szívesen megismerném közelebbről is! 27F
2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is veled egyidős vagyok, nekem a 25-28-as korosztály jön be :)
2014. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz,a sziv nem ismeri az idő fogalmát,csak hát egy 30 on fölüli nő már az élete más fázisában van és emiatt kicsi az esély egy ilyen korkülünbségű párkapcsolat kialakulásához.
2014. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gáz. Nem tudom mi a baj a fuaral lányokkal?
2014. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiatal*
2014. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szív nem ismeri az idő fogalmát, de az idő ismeri a szívás fogalmát


:)

2014. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6: az, hogy az összesben csalódtam, és a mai 18-23 évesek nem társat, hanem támpontot keresnek maguk mellé, akik majd segít nekik elindítani az életet (akár anyagilag, akár máshogy)... ha mutatsz egy olyan lányt, aki önállóan is életképes, és jól is néz ki, azonnal lecsapok rá.
2014. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A 17-25 közötti lányok 90%-a felszínes, akinek csak a külső számít. A hanglér, nagyképű, bunkó majmokra buknak. Hatalmas egojukhoz, önteltség, alacsony intelligencia társul. Ízlésük borzasztó. Még a pénzéhséghez sincs eszük mert prémiumkategóriás Boss cuccokat és vastag aranyórát hordok, mégsem buknak rám. Aztán 25 felett talán megokosodnak. :)
2014. ápr. 27. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!