Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mennek rá pasik foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mennek rá pasik foglalt nőkre? Szerinted milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
Miért akarnak kapcsolatokat tönkre tenni férfiak. Nem tartják tiszteletbe hogy foglalt az a lány....??
2014. ápr. 27. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert én ilyet nem szoktam. F26
2014. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mert bejön a nő


ez az evolúció. az erősebb győz

2014. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
azért ennek az inverze is igaz ám kedves kérdező!!!
2014. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

milyen kapcsolat tönkre tevésről beszélsz te amúgy?

párszor megdugom és annyi,akar a fene kapcsolatot ilyenekkel.

pont ez a jó az ilyesmibe,hogy nem kell vele annyit foglalkozni,mert azt megteszi a balek hasija.

amúgy meg az alap feltevés is hibás,mert a kúratlan nők kezdeményezik az ilyesmit 90%ban.

2014. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az miért volt, hogy a csaj le se szart addig, amíg nem volt barátnőm? Ergo miért mennek rá nők foglalt pasikra? Szerinted milyen dolog ez?

Miért akarnak kapcsolatot tönkre tenni nők. (amúgy meg ide "?" jel kellett volna...) Nem tartják tiszteletben (vessző kellene) hogy foglalt a lány....??


Ennyi az észrevételem.

2014. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na az ilyen emberek miatt mint a 4-ik válaszoló,találták fel a parabellumot!Gusztustalan férgek.Jóérzésű ember nem próbál elcsábítani egy foglalt lányt,pláne nem pár menetért.Remélem apád is egy ilyen pár menetes menőcsávó volt anyukádnál...
2014. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
miért nem? aki belemegy annak mindegy, az mással csinálná
2014. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

a parabelumos válaszoló szövegértése nulla.

olvad el újra értetlen.

a férjes,párkapcsolatban lévő nők kezdik el az egészet,vagyis ők kezdeményezik,ők a csábítók 90%ban.

aztán amikor veszem a lapot,és leesik neki,hogy nem jövök zavarba a kis kacérkodásától,akkor jön a para rész náluk,hogy juj ez megcsalás,de aztán mégis belemennek mert győz a vágy és az újdonság izgalma.

2014. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom honnan vetted hogy 90% kezdi.Én inkább úgy vettem észre hogy vannak olyan fickók akik ebből űznek sportot.De mivel ígyis-úgyis tönkremegy a kapcsolat, az ilyen hapsi meg az ilyen nő is patkány.Kár itt szépítened a dolgokat.Teljesen mindegy hogy ki kezdi.
2014. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 xStefix ***** válasza:

Gerinctelen.

Ugyanúgy, ahogy foglalt pasira rámenni is.

Aki pedig beadja a derekát, az is dettó.

És sajna egyre több ilyet látok magam körül.....

2014. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!