Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartható titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartható titokban az, hogy rajta kívül volt még pár emberrel dolgom?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon sokszor szétmentünk és a hónapos, féléves kihagyásokban ő is, én is randizott másokkal. Viszont azt nem mondtam el, hogy akikről azt mondtam, hogy randiztunk, akármi, le is feküdtem (hosszú sztori miért). Ha ez a kapcsolat komolyabbra fordul, esetleg házasság lesz belőle, ezek vajon kiderülnek?

2014. ápr. 27. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ami volt elmúlt... ne agyalj ezen szerintem nem fog kiderülni és amugy is ha a pasid azért hagyna el mert mikor nem volt köztetek semmi akkor mással voltál akkor eléggé önző és annyit is ér..
2014. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem értem minek titkolni az ilyesmit :)

Az embernek van nemi élete, ami a magánügye, de ettől még nem hadititok :) Pláne nem értem mi a frásznak kell szégyenkezni? Nem kell. Ha kérdezi akkor meg nyilván megmondod, hogy volt eddig is nemi életed. (még jóhogy volt...)

2014. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
engem ez nem zavarna ha kiderülne! 26/f
2014. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit két ember tud(te és akivel lefeküdtél) az már nem titok tehát bármikor kiderülhet.
2014. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy ő is lefeküdt másokkal és ő se mondta el
2014. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez amúgy se egy reményteljes, boldog kapcsolat, szóval nem mindegy?:D
2014. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek után még látod értelmét a házasságnak?
2014. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt az a baj szerintem, hogy eleve nem voltál őszinte. "Viszont azt nem mondtam el, hogy akikről azt mondtam, hogy randiztunk, akármi, le is feküdtem (hosszú sztori miért)." Így már gázos, mert okkal feltételezi ezek után, hogy nem vagy őszinte. Ha tényleg ennyire komolyra fordul a kapcsolatotok én előtte azért valahogy be próbálnám adagolni, mert ha később derülne ki, lehet akár csúnya vége is.
2014. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Huh na hát kifejtem akkor :D Azért nem mondtam el neki, mert mi egymásnak az elsők voltunk és mindig amikor külön mentünk, reméltem, hogy visszajön, hiszen mindigis nagyon szerettem. Viszont ő mindig kategórikusan kijelentette, hogy nincs több esély én meg hiába reméltem, próbáltam élni az életem és az első időkben azt hittem, hogy másnál vígaszra találok. Aztán mindig visszajött, ő viszont nem feküdt le mással és nem mondtam el neki, hogy én igen, mert akkor meg azért mentünk volna szét, mert én voltam mással rajta kívül ő viszont nem volt mással rajtam kívül. Kvázi a kapcsolat jövőhét próbáltam menteni azzal, hogy ezt nem mondom el neki, viszont most felmerült bennem, hogy ez komolyodik és a mostmár legjobb barátaimmal történtek ezek a kis incidensek és ezek nem tudom mennyire derülnének ki..
2014. ápr. 27. 10:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot nem lehet hazugságra építeni.
2014. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!