Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogszabályzó mellett is jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzó mellett is jó egy csók? 13/L

Figyelt kérdés
A barátom 13 éves és neki nincsen fogszabályzója.De nekem van/05.31-én lesz,hogy 2 éve van/.Nem csókolóztunk még,csak puszi volt/arcra/..

2014. ápr. 28. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a fogszabályzós lányokat! :) Emiatt ne parázz, sok más fiúnak is tetszik, nem csak nekem. És a barátod meg elvileg még szeret is, és így ismert meg, szóval nincs miért aggódnod.
2014. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem zavaró tényező
2014. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze, vannak fiúk akik kimondottan szeretik.. :)
2014. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen :3 csak picit óvatosabban kell, de az óvatos csók még forróbb. Utóirat: picit fiatalok vagytok :/
2014. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mikor nem volt fogszabályzóm,azt mondták,hogy a mosolyom az nem szép..:(/sírtam,szomorú voltam emiatt/

És felkerült a fogszabályzóm,azóta nagyon sokan mondják,hogy gyönyörű mosolyom van:) Barátomnak nagyon tetszik:) Gyönyörűen mosolygok/ő mondta/:)

2014. ápr. 28. 16:02
 6/11 PearlDiver ***** válasza:
72%

Egyszer (17 évesen) csókolóztam fogszabályzós lánnyal, és nagyon aranyos volt :) nem ezen múlik, ne görcsölj és tök jó lesz ;)

24F

2014. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó úgy is, főleg mert egymás nyelvét kéne simogatni, nem egymás fogait.
2014. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Osztálytársaimnak/lányoknak/elmondtam,hogy 2 hónapja és 6 napja vagyunk együtt a barátommal..és az egyik megkérdezte,hogy"Megtörtént az első csók?"mondom neki,hogy"Még nem csókolóztunk,csak puszi volt!"..ő meg"Mi????"mondom neki mondom?Igen,csak puszi volt!'erre mondja,hogy"Ez már milyen kapcsolat!"..

Meg nekik elmondtam,hogy a barátom szindrómás,és gyógyszerérzékeny születése óta,és azt mondta a barátom,hogy csak ezért vagyok csak jó,átlagos,meg minden..és addig-addig mondta,míg le nem tepertem az ágyra,rámásztam,és megcsókoltam:D xD és azóta nem is mondja,ja meg azt mondom neki,hogy te egy fantasztikus srác vagy,nekem vagy a leghelyesebb,meg minden mást mondtam neki..:)

2014. ápr. 28. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem a fogadat használod nem befolyásolja.
2014. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a fogamat használom csókolózás közben!!!
2014. ápr. 28. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!