Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri összeállni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összeállni egy olyan sráccal, aki elég gyakran cserélgeti a barátnőit?

Figyelt kérdés
Régóta úgy érzem belezúgtam, de nem mondtam semmit mert nem fűztem nagy reményeket hozzá. De az utóbbi időbe jól megvoltunk egymás mellett (kézfogás, ölelések s ilyenek). De most egy szülinapon több lett az egészből. Táncoltunk, össze-össze bújtunk, ölelések, puszik stb. És egyszercsak megcsókolt. De nem hirtelen, láttam rajta hogy régóta próbálkozott, de mikot ketten voltunk a szobában gyengéden megcsókolt. És aztán még táncoltunk, és össze-össze bújtunk, meg minden... de ez már külső szemmel is olyan volt mintha járnánk. Hazakísért és akkoris csókkal búcsúztunk, de őszintén nm tudom hogy mi lehet ebből. Az is megfordult a fejemben hogy ez most neki csak úgy jött, aztán holnap már mással van, de mi van ha most komolyan gondolja?

2014. ápr. 27. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Megéri venni egy olyan autót, ami elég gyakran lerobban és sokszor szervizbe kell vinni? Mert szerintem nem...
2014. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ugyanaz...
2014. ápr. 27. 22:43
 3/21 anonim válasza:
ha olyan gyakran váltja a barátnőit gondolom nem nagyon kell neki komolyabb dologra egyik sem
2014. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz attól, hogy levált, akkor megéri.
2014. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mindig "komolyan gondolják"... míg meg nem kapnak. Felejtős.
2014. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Gondolom egy konkrét választ vársz, ami majd igazolja a már meghozott döntésedet.

Hát legyen!


Persze hogy megéri! Te majd megváltoztatod és melletted ő is lenyugszik és kiteljesedik, mert Te olyan különleges vagy!

2014. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy megeri! Nem kell sokat szenvedned a parkapcsolati problemakkal. :)
2014. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Gúnyolódni azt lehet, persze. Bocs ha beleélem magam valamibe. De amúgy igen, normális válaszokat várok, és tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy hercegnő aki megváltoztatja a világot ;)
2014. ápr. 27. 22:49
 9/21 anonim ***** válasza:

Semmi gond hercegnő, itt senki nem haragszik rád, csak szar lesz majd viszontlátni téged ugyanitt 2 hónap múlva azon sipákolva, hogy neked ugyan sose voltak nagy igényeid, de téged minden pasi kihasznált...


Gondolom ezt nevezik karmának.

2014. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem ezt a kis libuskák szokták csinálni édes szivem :) Én csak egy kérdést tettem fel, amire a legnormálisabb válaszok tőled jöttek... ja mégse. :) Biztos belefáradtál már hogy ilyen kis értelmetlen, jelentéktelen kérdésekre válaszolgass és beszólogass a kérdezőknek :) sajnállak.
2014. ápr. 27. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!