Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkeressem karácsony alkalmáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem karácsony alkalmából? Zűrös ügy, zűrös, zűrös, zűrös.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elég "érdekes" a kapcsolatunk. Mondjuk úgy, hogy eléggé utál, de néha azt érzem, hogy szeret. Tudom, ez így elég meredek kijelentés, ez van... Már vagy 3 napja szó nélkül törölt MSNről, és egy idézetet írt, aminek kb. az volt az értelme, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Mit csináljak? Szerintem lenne még értelme, bár rendkívül sokszor elutasított... Keressem fel most, karácsonykor, vagy úgyis csak egy tetves nagy leb*szást kapnék tőle? Van értelme, magyarán szólva? Telója új, számát nem tudom, maileket nagyon ritkán nézi, MSNen ugye nincs fent, mert letörölt... Közösségi oldalra nem jár fel egy hete, kb. Most tegyek-e valamit egyáltalán, és hogy?
2009. dec. 24. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ohh ,édesem ez tényleg nem egy könnyű eset:):S Talán egy utolsó próbát megér de ha nem kapsz visszajelzért akkor végleg hagyd mert az az igazság ,h akkor nem kellesz neki:( Sok siker és Boldog Karácsonyt!:)
2009. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha meg is teszem... Hol keressem? MSN? Onnan letörölt/tiltott. Maileket nem nézi, meg a többi dolgait sem....
2009. dec. 24. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
vedd fel másik msncímmel
2009. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam vagy 2x, eddig... Tudná, hogy én vagyok, úgyis...
2009. dec. 24. 19:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, lehet megpróbálom, aztán lesz, ami lesz... Csak már annyira elgyengültem a sok elutasítástól.
2009. dec. 24. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Felvettem... Rákérdezett, ki vagyok, írtam egy huncut kis üzenetet (amiből rájött, hogy én lehetek), Boldog Karácsonyt kívántam, se puszi se pá, bumm, letörölt, reakció nélkül... Szuper.
2009. dec. 25. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezen sajnos nem lehet segíteni. Esteleg mivel "érdemelted " ki,hogy így bánjon veled? Na ezen kéne változtatni,ha úgy gondolod érte megéri..
2009. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Csináltam csúnya dolgokat, de épp... Még Karácsony előtt vagy egy héttel azt mondta, hogy megbocsátott mindenért. Aztán másnap beszéltünk egy viszonylag jót, sőt, majdnem olyan jót, mint régebben, harmadnap is beköszöntem hozzá, utána törölt le, szó nélkül...
2009. dec. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!