Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkeressem vagy ne keressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem vagy ne keressem?

Figyelt kérdés
Se veled se nélküled kapcsolatom van egy sráccal. Most a "se veled"-nél járunk 2 hete. Szinte mindig én keresem őt és ebből nem is csináltunk gondot. De legutóbb megbántott. A baj, hogy nagyon hiányzik és nem is vagyok haragtartó. De eddig semmi életjelet nem adtam magamról, mondván, hogy döntse el Ő, mit is akar. Bár ismerve a drágát, egész életemben várhatnék rá.(Túl büszke.) Viszont a napokban baleset érte, de nem tőle tudtam meg. Ez egy jó indok lenne, hogy beköszönjek neki, de vacilálok. Szívem szerint mennék, de akkor minden ugyanúgy fog folytatódni, és én leszek az aki "már megint" kereste és ugyanúgy azt fogja felém mutatni, hogy nem számít neki a velem való kapcsolat, holott tudom, hogy Ő is szenved. Szóval ha felkeresem, hogy csináljam, hogy egyben változzon is meg a látszólagos értékrendje?
2011. ápr. 6. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz be hozzá és csak a baleset felől érdeklődj.A kettőtök dolgát ne is hozd szóba.Ha fontos vagy neki akkor félre teszi a büszkeségét és keresni fog.Ha nem keres akkor te keress magadnak mást.
2011. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be hozzá, és mond azt neki, hogy iszonyúan hiányzik, és hogy szeretnéd ezt újrakezdeni vele, mert sokat jelent neked. És hogy ezen gondolkodjon el, meg azokon, hogy miért lett ennek vége, most úgyis van ideje... :) Meg hogy nem tudod elfelejteni, más után nem akarsz keresni, ő kell neked. Hidd el, ha tudod hogy ő is szenved miattad, akkor nem is olyan kínos szerelmet vallani neki.

Sok szerencsét!

2011. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kaacsa ***** válasza:
Elsőnél a pont. : )
2011. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fűzd össze a kettőt. :D
2011. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem keres?Akkor hagyd a csudába,egy nő ne fusson egy pasi után!
2011. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11:28-as-nak. Igazad van, valóban nem kellene. De Ő olyan büszke ember. Amúgy meg amikor közeledek felé, látom, hogy mennyire örül ennek. Nem hivalkodóan, de mégis ezt látom és érzem rajta. És kérdezni is szokta, hogy hol votam elveszve. Ez van, Ő már csak ilyen. De pont ebből fakad a "se veled". Nekem nem gond, szívesen keresem én az ő társaságát, hiszen nem utasít soha vissza, de néha nekem is jól esne, ha magától keresne, kifejezve, hogy hiányoztam neki.

A többieknek is köszönöm a tanácsot, fel fogom keresni:)

2011. ápr. 6. 12:19
 7/7 A kérdező kommentje:

A kedves tanácsadóknak üzenem, hogy felkerestem.

Szerencsére nem olyan nagy a baj, mint hittem. De amit akkor átéltem lelkileg...örülök, hogy elmentem hozzá,

bár a helyzet nem sokat változott. "Csupán" annyiban, hogy amit láttam a szemében az nekem elegendő volt ahhoz, hogy tudjam, igenis viszonozza az érzéseim. Nem vele van a baj, hanem én nem értettem eddig a "beszédét".

Jó értelemben vett érdekes találkozás volt. Nem kellettek szavak, és nem is kellett megbeszélnünk semmit, mert tudtuk a választ, a többi pedig ebből a szempontból lényegtelen.

2011. máj. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!