Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki soha nem találja meg a boldogságot egy férfi mellett? Én nem akarok így járni akkor inkább meghalok

Figyelt kérdés
Kedves és aranyos vagyok, de a párkapcsolataim sosem sikerültek úgy ahogy szerettem volna. Mindig szakítottak velem. Külsőre azt mondják inkább hogy szép és aranyos vagyok, ha bár az igaz hogy visszahúzódó vagyok. Privátot ne írjatok.
2014. ápr. 28. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rám írsz és ismerkedünk! Mivel eleve kizártad, hogy privátot írjak neked, akkor majd te írsz, ha akarsz. 36/F
2014. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26/F
2014. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb(tartós)Párkapcsolat is megalkuvásokon működik hosszútávon.Ritka mint a fehér Holló,hogy megtaláljuk a 100%-on ideális partnert.Vagy elfogadod ezt,vagy vársz a fehér lovas hercegre.De az is lehet,hogy véletlenül ratalalsz.Az élet nem egy romantikus film.
2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de ez leginkább nem a pasi hibája lehet, nem az ő számlájára kell írnod. Kellő önismeretet kell elsajátítanod, h rájöjj, mi ennek az oka Benned. Valami érzelmi blokk lehet.
2014. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát, azoknak a típusoknak, akiknek semmi nem elég jó, azoknak nehéz. Azokra gondolok, akik összejönnek valakivel, egy darabig elvannak azzal hogy szeretve vannak, törődnek velük, de egy idő után már készpénznek veszik a másikat, nem becsülik meg amijük van...félremennek ilyesmi... Na az ilyeneknek nehéz:D


Egyébként én is hasonló kaliber vagyok. Aranyos kedves, kicsit visszahúzódó, főleg idegenekkel. A kapcsolataim nem sikerültek.


De 5 év után sikerült megtalálni az igazit 24 évesen, azt aki tökéletesen passzol hozzám mindenben, úgy bánik velem, ahogy én azt igénylem, egyenrangú félként kezel, és még a szerelem is megvan. Annyira passzolt minden, hogy 1,5 év után össze is házasodtunk:), de már az elején éreztük hogy megtaláltuk az igazit, a lelki társat egymásban...


Meg még akkor tudnám elképzelni, hogy valaki nem talál senkit, ha egyáltalán nem is keres. Nem ismerkedik semmilyen formában.

2014. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy miért történtek a szakítások. Miben hibáztál te, miben hibáztak ők. Változtass, keress valami hobbit, törődj magaddal és azt hiszem, itt az ideje, hogy szeresd is magad. Ne csak keresd azt, aki ezt helyetted megteszi.
2014. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 homo ludensz ***** válasza:
a 8-as kissé negatív beállítottságú hogy eddig meg addig talál vagy nem talál akkor magához nyúl. Azon kellene ügyködnie hogy egyre jobban kimunkálja önmagát.Szilárd támasz,jellem,mentálisan stabil. Ilyesmire gondolok.A lógok a levegőben és talán valaki negyven éves koromig leakaszt magának mert ha nem......egy durcás tízéves dübörög ha a szülei nem veszik meg amire vágyik. A sorsnak nap mint nap toporzékolhatsz de önmagad bontod nem építed.
2014. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!