Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? 14L

Figyelt kérdés
Voltam egy hetes Balatonszepezdi táborban ,és ott volt a szembe szomszédon akibe már 2 éve szerelmes voltam! A tábor 4. napján összejöttünk és még aznap elcsattant egy csók minden jó volt(nem ide tartozik, de másnapra megjött és ingerlékenyebb volam) így össze is vesztünk azóta többször is látom hisz össze van vonva a sulink és még mindig szeretem , de nem tudom h ő mit érez még !! Ja és a táborban én mondtam meg neki h bejön nekem, viszont ő kezdeményezte a csókot !! léci segítseteh hogy mit tegyek !! És nem tudom h azótra jár e már v.kivel .
2009. dec. 24. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj cica, ezek a nagy gondok:) Megcsókolt, ergo tetszel neki. Összevesztetek, mert ingerlékeny voltál, ergo nem ő veszett veled össze. Fent van neked msn-en? Ha igen, akkor nyugodtan írj rá. Ha nem, akkor vedd fel és azután írj rá, így megkíméled magad egy jó adag szorongástól és legalább megtudod, hogy áll ő most ezzel. Azt mi nem tudhatjuk, hogy ő mit érez, neked sem kell egyből lerohannod, de elkezdhetsz vele beszélni újra. Valakitől informálódhatsz is, hogy megtudd, van-e most valakije.

16L

2009. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ !! Bővebben visszaírtam neked privátba !
2009. dec. 24. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más esetben ha belegondolsz tudod 1 ajtó bezárult de ha sokáig kopogtatsz nem veszed észre, hogy már kinyílt 1 csomóó úúj : ) 16.f
2009. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végülis igazad van neked is !! :) köszi a választ
2009. dec. 24. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolt biztosan tetszel neki mert szerintem nincs fiu aki józanul megcsókol olyan lányt aki egy kicsit se jönne be neki. De ez nem jelenti azt ,hogy most akar is tőled valamit. Egyébként vedd fel msn-re és mondhatod neki ,hogy mizujs, rég beszéltünk stb, és ha ugy érzed ,hogy nem vagy számára unalmas kérdezgethetsz tőle ilyeneket ,hogy volt azóta csajod vagy vmi. 16/F
2009. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen jó lenne felvenni msn-re de nem tudom a címét és olyan sincs akitől megtudnám kérdezni .
2009. dec. 27. 15:43
 7/7 anonim válasza:
Probáld megkeresni iwiw-en,én is azt csináltam(mármint azzal,aki nekem tetszik)és bejelőltem.Ha megtalálod ott tudsz neki irni.
2009. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!