Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen szabály arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen szabály arra, hogy X év utáni párkapcsolat után nincs házassag? Hogy a srác nem veszi el a lányt? Olvastam egy válaszban régen ilyet.

Figyelt kérdés
Ismerősömék már 6 éve járnak és huszonegykét évesek, és érdekel.

2014. ápr. 28. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen. Nincsen megszabva, hogy hány év után éri el a kapcsolat azt a szintet, ahonnan már úgy érzi a férfi, hogy egész életét biztosan azzal a nővel szeretnék leélni és már biztosan nem ronthatja el semmi.
2014. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Akkor érdemes házasodni, mikor a felek MAGUKTÓL úgy érzik. Ez még egyénfüggő teljesen.
2014. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

*meg

Sry

2014. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem sincs így évre megszabva. Mi a párommal 16 évesen jöttünk össze 19-20 évesen befejeztük tanulmányainkat (egy iskolába jártunk) amikor mind a ketten találtunk állást megkérte a kezem 20 évesek voltunk. Majd összeköltöztünk és egy fél év alatt kb megvettünk mindent a házhoz (hűtő,mosógép,falfesték ilyenek). Amikor meg anyagilag minden visszaállt a rendes kerékvágásba akkor szerveztünk egy kisebb esküvőt. Nincs ez évre pontosan megszabva amikor mindkét fél összeköltözik lesz saját otthonuk biztonságos anyagi helyzetbe kerülnek akkor kell házasodni. Mert hát valljuk be egy esküvő nem olcsó mulatság. Ismerek olyanokat akik egy év után házasodtak össze úgy hogy se saját lakás semmi és az esküvőre is hitelt kellett felvenni. Adósággal meg indítani egy kapcsolatot nem túl kedvező.
2014. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen kifejezetten. Vannak olyanok akik 1 és vannak akik 10 év után házasodnak.


Inkább akkor számít, amikor az egyik fél akar házasságot, a másik nem. Így ha 2-3 év után sem kerül sor esküvőre akkor nem érdemes pocsékolni az időt egy jövőtlen kapcsolatban...és akkor aki házasságot akar, keres olyan partnert aki szintén így gondolkodik.


Mi pl amikor a férjemmel összejöttünk suliba jártunk. Én 24, ő 21 éves volt. Mindkettőnknek 1 éve volt hátra. Addig együtt jártunk. Levizsgázott, én is szakvizsgáztam. Aztán összeköltöztünk egy picivel az első évfordulónk előtt. Elkezdtünk dolgozni is. Gyűjtögettünk, és fél év együtt élés után a legszűkebb családtagok, és a legközelebbi barátaink előtt összeházasodtunk, utána pedig egy ebéd volt + esküvői torták.

2014. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, utolsónak pedig sok boldogságot továbbra is :)
2014. ápr. 29. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!