Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem, honnan van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, honnan van a pénze? Vagy ne? Ti beszéltetek erről? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Látszik rajta, hogy sok pénze van (öltözködés, viselkedés, külső, stb.).

De nem tudom, hogy honnan, amikor alig lenne ideje dolgozni... Bármikor ráér, ha lógok a suliból és találkozni akarok vele, azonnal ott van, délben elvisz ebédelni és estig/másnap reggelig együtt vagyunk.

Egész nyáron külföldön leszünk (nyaralás), szóval ez se amellett szól, hogy dolgozna.

De valahonnan nagyon sok pénze van és páran megjegyezték, hogy lehet, valami illegális dolog... És én is tartok ettől, mert nem akarom, hogy bármi baja legyen a későbbiekben.

Titokzatos, a családjával még nem is találkoztam, sosem beszél róluk, vagy bármi másról, ami előttem volt.


Szerintetek beszéljek erről vele, vagy várjak, hogy hátha magától beszél ezekről a dolgokról?


2014. ápr. 29. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gazdag szülők.
2014. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hunyd le a szemed, tárd ki a szíved https://www.youtube.com/watch?v=6_q7SeDDYAo


amíg el nem viszik

2014. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberkereskedők így kezdik..

Sajnos volt benne részem de ne legyen igazam.

2014. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a párja vagy, ilyen fontos dolgokat jogod van tudni róla.
2014. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Nyerte a Lottón.
2014. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző barátnője szerveit bocsátotta áruba.

Komolyra fordítva: kérdezd meg tőle. Ha nincs titkolnivalója, úgyis megmondja, ha meg köntörfalazni kezd, akkor kezdhetsz aggódni.

2014. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!