Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén lányok, nektek ez hogy tetszene?

Figyelt kérdés
20/f vagyok. Pénteken átjönne a bárátnőm (16). Azt terveztem, hogy zongorázok neki valami szépet, mivel imádja a francia nyelvet, kívülről elmondok neki egy verset franciául, közben megcsókolom, utána meg csinállnék ebédet, végül beszélgetünk vagy filmezünk. A szexet még nem tervezzük.

2014. ápr. 29. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem ez a nyál kategória, de lehet, hogy neki tetszene.
2014. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ő szereti.:p
2014. ápr. 29. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez undorito ...
2014. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a túlzott nyáladzást, DE ez nagyon jól hangzik.

Szerintem el lesz ájulva tőle, tök jó, hogy vannak ilyen fiúk még ;)

Jó szórakozást Péntekre :)))

A kérdésre is válaszolva :

Én iszonyatosan nagyra értékelném, ha valaki ilyennel kedveskedne, szóval sikered lesz.

2014. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a verset kihagynám, de engem már a zongoránál megvettél :D
2014. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én igaz, hogy fiatalabb vagyok jóval.

De szerintem aranyos, lenne:))

2014. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés lány van, akinek ez tetszene. Ez nagyon túl megy a nyálas határon. De ha ő szereti, akkor csináld.


Csak nehogy az legyen, hogy minden héten más tömi, amíg te verset tanulsz meg szavalsz neki.

2014. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy 50 éves házassági évforduló eseménysorait írtad le, de egyébként aranyos hogy így készülsz. Nekem egy kicsit ugyan eltervezett, és nyálas, de a belefér kategória (:
2014. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hm....a harmadik randinkra mi se terveztük a szexet, mégis megtörtént:D ma már házasok vagyunk.


Amúgy engem is megfognál a zongorával. Tuti kérnélek hogy taníts meg. Én próbálgattam egyedül, de a kotta nem megy:( szóval imádnám ha a pasim tudna zongorázni.


A vers kicsit sok, de ha szereti akkor az is jó ötlet:)

2014. ápr. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!