Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez alapján a leírás után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján a leírás után hogy nézhetek ki? Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
170 cm és 54 kg vagyok. Szőke, hosszú melíros hajam van. Nincsenek rajtam műdolgok:műköröm, műszempilla. Nincs tetovált szemöldököm. Hogy ha kimozdulok itthonról mindig visszafogottan szoktam kisminkelni magam. Fehér bőrű vagyok, nem járok szoláriumba. 5 évet letagadtatok a koromból, többek szerint úgy nézek ki mint egy tinédzser. Sokszor szoktam mosolyogni, még a képeken is kivillanton a fogsoromat. Képet nem szeretnék és nem fogok küldeni. De előre is köszönöm aki válaszol.
2014. ápr. 29. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos szép vagy, de én a kereket szeretem
2014. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, ha megkérdezem, de fiú vagy lány vagy? (Mert mostanában a leírás alapján már nehéz eldönteni)
2014. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép. Már csak a mosoly miatt is. Mert aki mosolyog az boldog. És aki boldog az szép.
2014. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. ápr. 29. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát csúnya biztos nem vagy, és kifejezetten hasznos ha 5 évet letagadhatsz a korodból.
2014. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szép és a csúnya szubjektív fogalmak. Viszont szívesen ismerkednék veled.
2014. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, én is simán letagadhatnék 5 évet, de talán még 6-ot is. Mindig elkérik a személyimet, ha lottózni megyek, pedig már 23 vagyok. Szerintem ez kifejezetten előnyös lányoknál, és nem hinném, hogy csúnya lennél =)
2014. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!