Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány 23 éves pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 23 éves pasi?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a korkülönbség? Mert ez szerintem csak most sok maximum :) pár év múlva teljesen átlagos. A barátom sokszor felhozza azt hogy ő nem pedofil csak megszeretett és nem tud mit csinálni.. ez pedoságnak számít?

#pedofília #korkülönbség szerelem
2014. máj. 1. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ááá ez sok.


az én csajom is 16 én vagyok 21 és háát..határeset.

23 egy kicsit sok.

2014. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Börtönnek hívják diszkréten.
2014. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sosem a korkülönbséggel van baj, hanem hogy mikor van. nem mindegy, hogy 13l és 23f, vagy 45n és 55ffi. pedig ugyanaz a 10 év. én csak azt nem értem ilyen esetekben, hogy egy elvileg felnőtt férfi mit akar egy kamasz lánytól?
2014. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedofil az, aki a pubertást el nem ért gyerekekhez vonzódik... Büntetőjogilag pedig 14 év a beleegyezési korhatár, ami csak a szexre vonatkozik.
2014. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha belegondolok, hogy én fejben hol voltam/vagyok 23, jelenleg 25 évesen, akkor már ott hagynám a dolgot, hogy valaki így gondolkozik hogy "pedoság?".


Ha valaki így boldog, hát egészségére, én hülyén érezném magam 16 éves lány mellett, meg alapból az számomra még kb gyerek.

2014. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

# 4/5


Kérdező nagyon nincs tisztába a dolgokkal.


Ő egy liliomtipró. xD

2014. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sőt, tulipántaposó.
2014. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Az eddigi válaszolóknak írom, hogy ne általánosítsanak. Egy 16 éves lány érettebb is lehet akár, mint egy 30 éves nő.

Elég butaság, hogy a barátod mondogatja, hogy nem pedofil. Mert valóban nem az! Csak akkor lenne az, ha te egy testileg teljesen fejletlen, kislány lennél. De erre nem látok sok esélyt.

A kérdésedre a válaszom az, hogy legyél óvatos, de simán működhet ez közöttetek.

2014. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megszerette a szűk suncut?
2014. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En 16 voltam mikor wgy 24 eves sravccal jottem ossze. Ennek harom eve mai napig egyutt vagyunk . o 27f en 19l
2014. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!