Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy fiúnak nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy fiúnak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Eddig azzal vígasztaltam magam, hogy ez jó pont a lányoknál, hiszen ha lesz barátnőm, csak vele fogok foglalkozni.
2014. máj. 1. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, de jó, ha vannak melletted
2014. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de nem igazán izgat a dolog.
2014. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Igen elég gáz, ha nincs barátod akkor barátnőd se lesz.
2014. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csajozás szempontjából kifejezetten hátrány.

A nők mindig ahhoz vonzódnak, aki a társaság közepe, ergo társaság nélkül ezt nehezen fogod teljesíteni.

Mindenképp próbálj hozzácsapódni valami gárdához, mert hosszabb távon megéri.

2014. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátomnak sincsenek barátai. Jó van 1-2 haverja akikkel elvannak időnként, de olyan barátja akivel sokszor összejárnak akár hülyéskedni vagy valami olyan már rég nincs neki.


Tőle eltávolodtak a barátai, mindenki más városba tanul meg dolgozik, barátom is elköltözött, pontosabban ide a szomszéd utcába, szembe szomszédok vagyunk amúgy. Ő is már dolgozik de ott idősebb korosztállyal van, elvan ott az emberekkel, de ennyi.


Engem nem zavar az hogy nincsenek barátai, ő elvan a barátnőimmel meg az ő párjaikkal is, tehát eltudnak lenni, ritkán járunk el bulizni, nem vagyunk nagy bulizósok, de mi kettesben jól elvagyunk :) Mindig megyünk valahová, és mindig elfoglaljuk magunkat :)


Tehát szerintem nem gáz :)


Viszont ha ismerkedni akarsz, akkor fel kell kötnöd a gatyádat mert egyedül eljárni helyekre nehéz lesz, de ne add fel, mert a szerelem váratlanul jön :) Mi sem gondoltuk volna a barátommal hogy ilyen komoly lesz a dolog. És egy egyszerű beszélgetéssel indult amikor a kerítésnél összefutottunk és ugye bemutatkozott hogy ő az új szomszéd, aztán körbemutattam neki a várost, meg elmentünk helyekre, jókat hülyéskedtünk :) És én már akkor éreztem hogy lesz valami köztünk :)

2014. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek barátaim és nagyon rosszul érzem emiatt magam
2014. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen igaz, amit a 4-es ír. Nem minden lány a nagyszájú, középpontban lévő bohócokat szeretné magának párjául.

Nem gáz kérdező, ha nincsenek barátaid ebből a szempontból, viszont a magad érdekében biztos jobb volna, ha lenne 1-2 barátod, akivel van közös hobbid, témád.

2014. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy gáz, de nem azért mert ciki vagy ilyesmi, hanem, mert lehet valamire utalhat ez a dolog. Persze arra is, hogy az illető túl zárkózott, magának való vagy éppen magába forduló.

Ugyanakkor hosszabb távon semmilyen téren nem jó, ha egyáltalán nincsenek barátaid.

2014. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!