Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős vagyok és megoldok mindent, most mégis úgy érzem sírnom kell, mert 26 évesen nincs mellettem senki. hogyan jussak túl ezen az időszakon?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és egyébként nem szokott rám jönni ez 'ketyeg a biológiai óra' dolog, de valahogy most annyira úgy látom h kifutok az időből..se gyerek..se komoly barát..se semmi, csak a szürke hétköznapok...talán más érzett már hasonlóan. Hogy léptetek túl mindezen...
2014. máj. 1. 21:52
1 2
 11/18 Mr. Truth ***** válasza:
Mondanám hogy az idősebb nőkre bukok de inkáb uljünk össze egy sörre :) hátha jobb kedved lesz neked is nekem is :)
2014. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
idősebb nő.. nekem meg kicsit fiatal :D
2014. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, fel ne add. En mondjuk az idosebbekre bukok, szoval en tenyleg meghivnalak egy sorre :D


Nyugi, valaki biztos jon. Magaddal elegedett vagy?

2014. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kolosszus22 ***** válasza:

26 évesen azért ne parázz rá erre, ahhoz még fiatal vagy, majd 36 évesen, bár még akkor sem illik összeomlani. Én is egyedül vagyok most, nem kellemes, de nem vagyok letargiában.

27F

2014. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 4-es és 26 éves vagyok, de kandúr... Azért mondtam, hogy ebben a korban már mindenki erre gondol.


Majdnem az összes korombéli lány minimum házas, de többnek gyereke is van. Akinek meg nincs, az pedig valóban érzi, hogy ketyeg az óra.

2014. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
magammal nagyjából elégedett vagyok..bár hogy kicsit vicceljek is a szemem kiakadt mikor ma ráálltam a mérlegre..:D..többen kérdeztétek, hogy miért nincs mellettem senki...:) nem tudom..talán mert megszoktam, hogy mindenben csak magamra számíthatok és mindent nekem kell megoldani és picit ezért talán nem mertem senkit közelebb engedni, rideg kőszívű nőnek tűntem..csak azért, hogy később nehogy megbántsanak :)
2014. máj. 1. 22:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Kicsit azert nem art nyitni. Engem rengetegszer becsaptak, megis bizom a szamomra tokeletes no letezeseben :)
2014. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Veled vagyok kérdező. Még korban is. Gondolok rád, és remélem megoldódik a helyzeted.
2014. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!