Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret engem senki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret engem senki. Annyira fáj:' (. Már mindent megpróváltam, Mit csináljak mégis?

Figyelt kérdés
Nem szeret a barátom:( meg barátaim sincsenek.. mi elsz velem??
2012. júl. 19. 02:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Bújj ide.
2012. júl. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Nem szeret a barátom:( meg barátaim sincsenek."


Ez ellentmondás.

2012. júl. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

barátom= párom,pasim,szerelmem

barátaim= barátmők,haverok

így gondoltam bocsánat.

2012. júl. 19. 02:18
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi. Én kifejezetten gyűlöllek.
2012. júl. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Elnézem, de csak mert elég korán van.


Nos akkor, mit szólnál ahhoz ha szépen elmondanád nekem mi bántja csöpp lelked?

Akár privátban, de szerintem mehet így nyíltan is mert akkor legalább okulnak belőle mások is.

2012. júl. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván elb*sztad az időt azzal, hogy éjjel nappal a gépet bambulod és 5 m-t nem teszel meg a lakáson kívül. Ha nem szeret meg nem értem minek vagy még vele.

Képet!

2012. júl. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetlen ember van,akiért élek az a barátom. A családom nem szeret engem,barátaim nincsenek. Akivel megbeszélem,hogy találkozunk sorba lemondják,ha erőltetem akkor is és ha hagyom akkor is. És az az egy ember,akiért élek az se szeret. mIndent MEGTESZek de nem tudom már mitévő legyek. Nem lehet engem szeretni úgy érzem.
2012. júl. 19. 02:22
 8/21 anonim ***** válasza:
Kérlek részletesen írj le egy emléket ami alapján azt a hipotézised állítottad fel miszerint szerethetetlen vagy.
2012. júl. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Emlék?

Mindenki elfelejt,nem tudja senki mikor van a szülinapom,mindenkitől megkapom,h ronda vagyok dagadt vagyok,buta vagyok,unalmas vagyok,lusta vagyok stb.

Mindenki bánt,még a saját apám is úgy elvert hogy ömlött a vér a fejemből

bármiylen közzségbe voltam mindnehol cikiztek kiközösítettek..

Már elment az életkedvem! nEM IS lehet már szeretni

2012. júl. 19. 02:29
 10/21 anonim ***** válasza:

És azoknak amiknek elmondtak, azért tették mert te tettél előtte valamit vagy csak úgy kedvtelésükből?

Hány éves vagy?

2012. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!