Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gátlásokkal küzdő emberként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásokkal küzdő emberként van esélyem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Adott mindent az anyatermészet, mi szem, szájnak ingere: nagy, görbe orr, kicsi, görbe farok (legalább a görbe stimmel mindenütt), soványság, kimondottan semmilyen arc, mulya tekintet, etc. Ezek nagy része olyan, amin sosem fogok tudni változtatni (főleg pénzmag híján). De ebben a testben kizárt, hogy el fogom tudni fogadni magam, viszont ha lenne mellettem valaki, akin érezném, hogy önmagamért van velem, akkor nem foglalkoznék vele.


De van így esélyem arra, hogy lesz egyáltalán valaha is valakim, ha az elmúlt ~23 évben elkerült minden nőszemély?


Ja, arról nem is beszélve, hogy szabályosan félek tőlük, annyiszor átvertek már...


2014. máj. 1. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont ezt a félelmet szeretném leküzdeni, mentségemre szóljon. Szar egyedül, na.
2014. máj. 1. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, csak annyit kell tenned hogy ilyen kérdéseket írsz ki...


Minél többet!

2014. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen hyperszuper adottságokkal rendelkezem, mint te és még nagyon sokan vagyunk így. Apáink és nagyapáink is becsajoztak annak idején, nekünk is menni fog. ( nekem már ment is 1x-2x ). Sok sikert, nem feladni!
2014. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"elkerült"

Mármint kapcsolati téren. Szépen ellentmondtam magamnak a szövegben.

2014. máj. 1. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen hyperszuper adottságokkal rendelkezem, mint te és még nagyon sokan vagyunk így. Apáink és nagyapáink is becsajoztak annak idején, nekünk is menni fog. ( nekem már ment is 1x-2x ). Sok sikert, nem feladni!
2014. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolkozz!!! Nem mindegy hogyan nézel ki? Én már néha szinte arra vágyom hogy bárcsak lenne egy-két sebhely az arcomon, ne csak az idióta plázacicák és hasonló

- főleg - pirított r.bancok keressék a társaságomat, akik olyan sötétek belülről, mint kívülről...

Ne dögös csajra vágyj, hanem olyanra, aki a te kalibered. Ennyi a titok, úgysem éreznéd magad jól olyannal aki többre tartja magát tőled a külseje miatt.

Halgass rám, és halgass magadra. Nekem már rengeteg (csak!) rossz tapasztalatom volt a "szupi" csajokkal, egyik agyilag teljesen kampó... (ő volna az egyetlen ember akiről elhinném, hogy ellopták az űrlények hogy kivegyék az agyát) többi meg beképzelt, álomvilágban élő, elkényeztetett barbie baba, akiknek fogalmuk sincs az életről.

Légy egyedül, légy boldog, és ha már az vagy, odavonzod majd azt a bizonyos lányt (vagy fiút ;D ) aki még boldogabbá tesz.


1. Szexre vágyó nyomi kisfiúk senkinek sem kellenek.


2.Egy előnytelen kinézetű, magabiztos és sikeres férfi? Az már más tészta. Te döntöd el melyik leszel.

2014. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!