Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért viselkedik így?! Normális?

Figyelt kérdés

A csajjal már hónapok óta ismerkedünk, találkozgatunk. Nem igazán tudtam, hogy ő is akar-e tőlem valamit, ezért nem léptem, meg nem láttam a "jeleket"... végül szerintem megunta, és kb. 3 hete beszélgetés közben felémhajolt megcsókolt... majd szenvedélyesen elkezdtünk smárolni.... A következő héten semmi telefon, semmi chat, sms-re úgy ímmel-ámmal válaszolt ("kötelességből"), vasárnap összefutottunk egy kis időre (szájrapuszi), de nem került szóba, mi is van most köztünk. Megint eltelt egy hét, de igazából nem ér rá(m), csak ritkán. Ez a hét sem jó neki, elment a barátaival (már lefixált út) kirándulni... Nem tudom, mit (ne) csináljak.


Szerintem ő magától nem nagyon keresne engem... más pasiról nem tudok (bár a fene tudja?), tetszem neki ez biztos, de akkor csak játszott velem? Ti mit csinálnátok? Amúgy nem vagyunk már tinik (28).


2014. máj. 2. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ember örüljé mááár hát kezdeményezett keresd szervezz vele találkozót !! ;)
2014. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Naif_Hazazi ***** válasza:

" 3 hete beszélgetés közben felémhajolt megcsókolt... "

"majd szenvedélyesen elkezdtünk smárolni"->"meg nem láttam a "jeleket"


nem igazán értem mit értessz jelnek meteoresöt mint a mesékben vagy mi? minitüzijátékot? ez jel volt, már ki vagy beszélve a barátnöivel hogy nem léptél. azért ilyet mert nem csináltál semmit, ez ennyire egyszerü. bejössz neki, legközelebb csókold meg rendesen és öleld át.. tudni fogja mi van, utána beszélgethettek

2014. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy nincs tököd, így már kevésbé vagy érdekes...talán nem három hétig kellett volna beszélgetni, hanem az első hét után rástartolni...ha mindent neki kell kezdeményezni, persze, hogy inkább nem törődik veled...azt várja, hogy te keresd -_-'
2014. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De én keresem, kerestem! folyamatosan.

Írok neki facebookon: leírom, mit csinálok, megkérdezem, ő hogy van--- elolvassa, de nem válaszol.

Írok neki smseket, elolvassa (megkapja), de nem válaszol. Kérdezem, hogy mikor találkozunk, majd azt válaszolja, hogy este vendégeket vár, így nem jó neki. Mondom jó, szóljon, mikor ér rá... szólni meg valahogy "elfelejt"...

2014. máj. 2. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!