Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki esélyt vagyne?

Figyelt kérdés
A helyzet az van két fiú. Az egyiket szeretem de ő valaki mást szeret. A másik szinte mintha tesom lenne anyit jelent nekem de ő szeret és hangoztatja is. Mindig ír suliban beszélgetünk kedves vicces neki még a titkomat is el merem mondani. A barátaim már sokkszor azl csesztetnek miért nem jövök össze vele meg minden. De nem tudom szerintem ez szemétség lenne veleszemben mert én nem.szeretem őt és nem.is tudnám játszani. Most mit tegyek??? :$
2014. máj. 2. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet.
2014. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy had békén. Ne játssz vele. (ne játszd el a barátnőt)
2014. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.hsz ott a pont.. ehhez nincs mit hozzáfűzni :D
2014. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van az osztályban egy csaj aki egy fiúval rohadt jó kapcsolatban van, de mégis másokkal szokott összejönni. kb. 2 hónapja lefeküdtek egymással, ezt titokban akarták tartani, de a fiú véletlenül elmondta nekem mert részeg volt. A lényeg hogy nem jöttek össze, de azóta is ugyanolyan jóban vannak, vagy még jobban, szóval szerintem mondd meg a jó barátodnak hogy szexelsz vele egyet ha akarja de kapcsolat nem lehet belőle, és akkor talán jobb lesz.
2014. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindenkivel összejönni, akinek tetszel. Ha normális, ő sem akar ilyen megalázó egyoldalú kapcsolatot.
2014. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!