Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki bizonyos közösségben (munkahely, iskola, hobbicsoport, baráti kör, szakkör stb. ) egyszer ad esélyt egyvalakinek, és ha nem jön össze, utána már senki másnak nem ad esélyt? (26/L)

Figyelt kérdés

Szóval ismerek egy 28 éves férfit, akinek az elmúlt években nemigazán sikerültek az ismerkedései. Mindenhol, ahol megfordult, ismerkedett a lányokkal, és ha megtalált magának egy hozzáillőt, azzal a lánnyal rástartolt a komolyabb ismerkedésre. Viszont általában rosszul sikerült a választás, mert valami miatt nem jött végül össze egyik lánnyal sem.


A férfi azonban köti az ebet a karóhoz, és ugyanabból a körből képtelen már másik lánnyal komolyabb ismertséget kötni. Ilyen körök például az iskola, tankör, szakkör, kurzus, vagy munkahely, vagy haveri kör, hobbikör stb stb.


Beszéltem ezzel a férfival. Ő egy nagyon komoly férfi, semmi extremitással nem rendelkezik, nem perverz, nem elmebeteg. Vicces, jópofa, határozott ember, aki erősen szeretne kötődni végre egy olyan lányhoz, aki iránt érez valamit, viszont képtelen szerelmes lenni újra egy olyan nőbe, aki az említett körökben benne van, de csak azon ok miatt, mert korábban e körök valamelyikében sikertelenül járt egy másik nővel és egyszerűen fél a kudarctól, hogy újra pórul jár. Nem tudja magáról levakarni ezt a gátlást, pedig sok-sok más nőnél lett volna már esélye, de ő pont azokat fogta ki, akikkel sajnos balul sült el minden, így többé az ominózus ismerősi körön belül már nem tud másik nőbe bizalmat fektetni és ezért keres mindig új haveri vagy baráti, elfoglaltsági kört. Nem hanyagolja a korábbi társaságokat, erről szó sincs, mert a legrégebbi ismerőseivel is még tartja a kapcsolatot, csupán a korábbi társaságokon belüli nőknek egyszerűen nem ad esélyt. Az a magyarázata, hogy "betegesen rettegek attól, hogy újra megszívom. Ha valahol ismét kudarcot kell valljak, az egy teljesen más, teljesen új közegben történjen, de ne ott, ahol egyszer már átélte a bukást".


Érti ezt a férfit valaki? Mert én egyáltalán.


2014. ápr. 24. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értjük. Azt se értem miért nem perverz. :D
2014. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"... átéltem a bukást" -- így a helyes nyelvtanilag az utolsó sorokban, bocsi..
2014. ápr. 24. 00:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ő a kudarcokat úgy fogja fel, hogy abban az adott körben, társaságban vallott kudarcot, pedig valójában csak egyetlen nőnél történt ez, nem 10-20 ember között. Ő a nőben megélt csalódást úgy fogja fel, hogy az egész társaságban csalódott és emiatt nem mer kezdeményezni, nem mer esélyt adni az adott csoporton belüli másik nőnek, aki történetesen lehetnék én is..
2014. ápr. 24. 00:39
 4/7 anonim ***** válasza:

beteg szegény


pszichológusra szorul

2014. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz sokat tenni, nyomulj rá. Vagy a legjobb lépj ki abból a köréből és lépj be egy olyanba ahol még nem volt csalódása:D
2014. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél. Ez olyan, hogy valaki összejön a főnökével, majd azt mondja soha többet. Legalábbis majdnem olyan. Ki lehetne ebből zökkenteni szerintem kitartással.
2014. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól teszi
2014. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!