Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat gondolok valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat gondolok valakire, ha azokat a zenéket hallgatom mint mikor együttvoltunk akkor szeretem még?

Figyelt kérdés

a nyáron jártunk(Z) ,de már 3éve ismerem.

nagyon nagyon szerettem de elhagytam mert volt egy dolog amin sokat vitetkoztunk plusszba egy volt barátom(P) iránt visszahuzott a szivem egy idö után most vele vagyok.

de mindig Z-re gondolok,mindig azokat a zenéket hallgatom amiket együtt hallgattunk,mindenröl eszembejut.

ma is vele álmodtam


2009. dec. 25. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt mi nem tudhatjuk ,hogy mit érzel,ha te sem tudod.Ezek nagyon bonyolult dolgok néha magamat sem értem:s Nem biztos hogy szereted azért mert rá gondolsz....inkább csak vágyódsz rá mert nincs veled..az ,hogy mindenről ő jut eszedbe talán már vmi de attól hogy azokat a zenéket hallgatod csak azt mutatja ,hogy jó rá gondolnod és a vele eltöltött időre.Tudom ,hogy a kérdés nem ez volt, de szerintem gondold át, hogy az a bizonyos dolog mennyire megváltoztatható ,vagy avval együtt is tudod e szeretni..talán akkor szereted de lehet csak kialakulóban van és ha vele lennél még jobban szeretnéd.Az is lehet viszont hogyha most megkapnád akkor már nem lenne olyan és más iránt áhitoznál....Te tudod csak.
2009. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!