Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy kapcsolatf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy kapcsolatfüggő egy ember?

Figyelt kérdés

Szóval én egy éve és pár hónapja vagyok együtt a barátommal, előtte még nem volt senkim. Sokat megbánt és egyszerűen nem illünk egymáshoz, nagyon gyerekes a felfogása és mindig azért ordít le szinte, mert közös programokat akarok szervezni. A a barátaim és a családom ki van akadva, hogy még vele vagyok és hogy hagyhatok neki 1-2 dolgot. Azt mondta a barátom, hogy ő már kiélte magát szexuálisan és kibulizta magát, azért nem jó vele a szex és azért nem akar velem programokat csinálni. Amikor velem van, akkor tökre aranyos és rendes, hozzátenném, hogy számítógépfüggő, el alig megy valahova, tudom, hogy nem csal meg és hogy szeret. Nincs effelől kétségem. Egyszerűen unalmas vele lenni és szükségem lenne arra, hogy kimutassa, fontos vagyok neki és hogy szeret, de erre az együtt eltöltött időben nem sok példát tudnék felhozni. A pénzt elherdálja csak magára, önző, apróságokat is alig kapok tőle. Ha nem találkozunk 1-2 hétig, azt is könnyedén veszi, írja, hogy hiányzok, de hogy lásson, azért már nem töri magát. Nekem hiányzik az, hogy szeressenek :( És sajnos nem kapom meg tőle... Egyszer már szakítottunk nem rég, de megint összeboronálódtunk, addig is buliztam, a családdal voltam, de.... nem bírtam. Neki kényelmes, mert minden tőlem telhetőt megteszek, hogy jól érezze magát. Kapcsolatfüggő lennék? Egyáltalán van ilyen? Hogy lehetne ebből kikeveredni? Szeretném végleg lezárni Vele, de nem tudom... Hogyan vehetném rá magam? :( Menjek el pszichológushoz?

25L 27F



2014. máj. 2. 14:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezzel abszolút nem értek egyet és igen, igazad van, azért írsz ilyeneket, mert nem látsz bele a kapcsolatunkba... mi egy suliba járunk, külön albérletben vagyunk és a szülőknél élünk. Az anyukája ad neki pénzt hetente, de ő magára azt elkölti, elcigizte, elpizzázta, így a maradék 1-2 napba nem tudott kaját venni, tőlem kért pénzt... nem akar programokat csinálni, csak bent ülni a 4 fal között és ő ezzel meg van elégedve! Én mindig vettem neki kis apróságokat, hogy kedveskedjek neki, de ő nem vett nekem, csak később... megakart csalni nem egyszer, csak lebuktattam... ő azt mondja, hogy a barátaimmal sem érzi jól magát, holott a barátaim szinte a csoporttársaink, és érdekes, hogy suliban elbeszélget velük, de ha le akarom mozdítani egy beülős beszélgetős estére, már jön a kifogás, hogy ő nem érzi ott jól magát... amikor elmegyünk kajálni (mert én megőrülnék, ha ennyit se csinálnánk), akkor szinte mindent én fizetek... sőt... :)
2014. máj. 2. 17:12
 12/17 A kérdező kommentje:
Hjaj és nem azért nem ő fizet, mert hetente nem kapna rá elég pénzt, hanem mert magára költi... spórolni meg nem tud :)
2014. máj. 2. 17:14
 13/17 anonim ***** válasza:

Egy érdekességre szeretném felhívni a figyelmed:

A te bevallásod szerint is van egy alapvető közös tulajdonság: a FÜGGŐSÉG!!!

Ő számítógépfüggő (és talán nikotinfüggő), te meg társfüggő vagy. Egyik sem egészséges. Nem véletlenül ragaszkodsz ehhez a pasihoz, de arról ne is álmodj, hogy meg tudod változtatni, gyógyítani. Ne is akard!

A pszichomókusnak erről is beszélj majd!

Elég egy érdekes kérdés lehet, hogy a számítógép függés és a társfüggés miért alakul ki egy emberben. Gondolkozz el rajta!

2014. máj. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kolosszus22 ***** válasza:
25 és 27 évesen még mindig suliba jártok?
2014. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én pedig pont az ellenkezője vagyok én 22 éves fiú vagyok, de én szeretek mindenféle programot, sőt ha nem mozdulok ki a lakásból akkor megőrülök.:D Számítógépfüggő sem vagyok. Arra akarok kkijukadni hogy érdekes hogy mindig 2 olyan ember van egy párban akiknek teljesen különbözőek a "szokásaik". Énmég egyébként szeretetfüggő is vagyok illetve vágynék a szeretetre eddig sajnos nulla sikerrel, még nem volt barátnőm, ölelést sem kaptam életemben méga szüleimtől sem. 22/f
2014. máj. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is egy hasonló sráccal voltam együtt, és amúgy én is félek attól hogy mi lesz egyedül. De felismertem hogy rossz a kapcsolat, így szakítottam. Nem mondom hogy nem rossz újra egyedül, de felszabadultabb vagyok hogy már nem vele vagyok. Amúgy is, most ha egy rossz kapcsolatban maradsz, ki tudja hogy mit szalasztasz el emiatt?
2014. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 driverboy válasza:

Már ne is haragudj, de akivel vagy, az egy igazi élősködő, férfinek nem nevezhető kretén... Az hogy saját magától, nem mozdul ki programokra, mert neki jó úgy is, az egy dolog, és valamilyen szintű lustaságnak betudható lenne. De az, hogy elmentek kajálni, és mindent te fizetsz, sőt.. (nem tudom mit értesz a sőt alatt..) az egyenesen szánalmas.

"Ez" akivel vagy, egy rossz magának való kretén, hagyd a pi**ába, ennél csak jobbat találsz. Másrészt, a hozzáállásodból kiindulva, ennél sokkal jobbat érdemelsz :)

Tehát, ne félj az egyedül léttől, ilyet (ennél jobbat) bármikor találsz, másrészt felesleges egy ilyen NULLÁRA az idődet pazarolni.. Sok szerencsét :)

2014. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!