Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a barátnőtök az exetekkel találkozgatna?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki találkozgat a volt barátommal, akivel 2 éve voltam együtt és az első szerelmem volt. Már semmit, de tényleg semmit nem érzek a fiú iránt, de azért ez mégis fura nekem.
2014. ápr. 27. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetes hogy zavar téged. De ne foglalkozz vele.
2014. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ..

Tehát ha ne adja a párommalnszétmennenk, es vele talalkozgatna a baratnőm, azon kiakadnék..6 éves kapcsolat, azt pedig félreteszem ezesetben,nhogy házasok is vagyunk..

De akármelyik exemmel történne ez, akkor nem zavarna..

sőt az egyiket ( a féjem előtti egyetlen igazán komoly férfit az életemben) én próbáltam meg egy jó lányismerősömmel( barátnő azért túlzás, mert ezt a kifejezést csak a különleges lányismerősömmre használom)


Az hogy fura, természetes... De szeribtem hozzá lehet szokni, főleg,mha az emebr nem táplál gyengéd érzelmeket az ex iránt..

Nekem igazán fura az volt, amikro az exem és a férjem jól elsöröztek, és dumáltak, engem észre sem véve:D

2014. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!