Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire zavarna titeket ez a helyzet? Megértenétek, ha a barátnőtök emiatt nem menne át hozzátok hétvégére, és így nem tudnátok találkozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor megjön, általában nagyon rosszul vagyok. Van, amikor egyszerűen lelkileg viselem nagyon rosszul, és nem leginkább egyedül akarok lenni, mert akkor nem bántok meg senkit, de sokszor fizikailag is nagyon rosszul vagyok. Van, hogy majd összeesek, hányingerem van, nem tudok enni stb.


Félig-meddig távkapcsolatban élünk, ráadásul nehéz megoldani az utazást is. Ezért szeretnénk, ha lassan elengednének a szüleim úgy is, hogy együtt aludjunk. Mivel hétvégén tudunk csak úgy találkozni, hogy kettesben vagyunk, az utazás sok idő. Tehát jobb lenne, ha együtt aludnánk. Már tervezgeti is, hogy mikor hogy stb.


A nehezebb napjaimon viszont nem szeretnék lemenni hozzá, főleg nem úgy, hogy ott is alszok. Egyrészt ilyenkor szeretek inkább itthon lenni, s főleg itthon aludni. Másrészt pedig nem szeretném, hogy ott legyek nagyon rosszul, vagy ha esetleg lelkileg viselem nehezen éppen, akkor emiatt ne vesszünk össze.

Sajnos pont úgy jönne ki, hogy amikor én le tudnék menni hozzá, akkor jön meg. Úgy érzem, így nem lenne jó lemennem.



Srácok, ti ezt megértenétek? Vagy nagyon zavarna a dolog?


2014. ápr. 27. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megérthető.
2014. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
En ugy tudtam a szerelem arrol is szol, hogy rosszban is kitartani, kivanni, akarni a masikat. Szarul esne, mert eleve ritkan talizunk. Ha minden nap vagy 2. Nap tudnank, akkor nem lenne rossz, de igy....
2014. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megérteném.
2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én biztos megérteném
2014. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán megérteném. Azért nem dől össze a világ, ha nem tudtok együtt tölteni minden hétvégét. Egy egyszerű "most nincs kedvem" indokot is el tudnék fogadni, amennyiben nem csinál belőle rendszert az ember.
2014. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hétköznapokon is találkozunk, mert egy városban tanulunk, de akkor csak futólag, meg amolyan nyilvános találkozások ezek. Ami nagyon jó, tudunk kicsit beszélgetni, megölelni a másikat, de a hétvége sokkal jobb abból a szembpontól, hogy csak mi vagyunk. Néhány óra erejéig ki tudjuk zárni a külvilágot, és csak egymásra figyelni.

Tehát végül is, akkor is találkoznánk hétközbe, csak nem aludnék nála hétvégén, mert kényelmetlenül érezném magam.

2014. ápr. 27. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút megérthető. Legalábbis számomra. :)



23F

2014. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
szerintem is érthető de ő miért nem megy el hozzátok? Miért te mész házhoz mindig azért ez se jó
2014. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez most pont egy nehéz időszak. Anyagilag ők sem állnak jól, és mi sem. A hétvégi találkozásokat úgy tudjuk megoldani, hogy egyik hétvégén ő jön, következő hétvégén én megyek, így van 2 hetünk kispórolni az utiköltséget. (Igen, sajnos ilyen nehéz világban élünk).


Csak családi okok miatt most így jön ki a lépés. És tudom, hogy minden szabadidejét velem töltené, ha tehetné, és nem szeretném megbántani azzal, hogy nem megyek el hozzá.

2014. ápr. 27. 22:19
 10/10 anonim válasza:
45%

Így már értem. Ha szeret a fiú és normális is biztos megérti mert amúgy is tudja hogy egy lánynak ez a pár pirosbetűs nap nehéz mert amúgy is cserélni kell a betétet vagy tampont gyakran meg oda kell figyelni a megfelelő tisztálkodásra is amit hát vendégségbe elég rossz megoldani mert én is jártam már úgy hogy barátomnál voltam és mivel éjszakára nem használok tampont csak betétet az átázott és olyan lett a lepedője nekem elég kényelmetlen volt a helyzet de ő hálistennek nem izélt rajta. Úgy hogy nyugi a fiúk is tudják azt hogy egy lánynak ez rossz időszak. Meg gondolom le is szeretnétek feküdni egymással és ez miatt ez is ugrott a közeljövőben meg nem biztos hogy szüleid megengednék azt hogy megint ott aludj inkább próbáljátok elhalasztani 1 héttel ezt az ottalvásosdit

18/l

2014. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!