Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrettentő a "szeretet kimutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrettentő a "szeretet kimutatása"?

Figyelt kérdés

Én ezt már nem értem...

Két és fél éve vagyok a barátommal.

A kapcsolat elején, amíg lazára vettem és nem kötődtem, oda volt értem. Minél jobban megszerettem, annál jobban változtak a "viszonyok". Kb. egy évig én oda voltam érte, Ő meg egyre visszább vett. AMikor nagyon ragaszkodtam, és fontos volt nekem, kidobott(sok volt a veszekedés). Megint összejöttünk,mert nem bírtuk ki egymás nélkül. Én viszont a sok fájdalom miatt egyre távolságtartóbb lettem(tettekben nem, csak lelkileg). Azóta fordult a kocka, olyanokat mond a barátom, mint még soha, keres, hív, nem bírja ki nélkülem.

Amint egy kicsit is jobban kötődöm, megint kezd fordulni a kocka.

Ha nagyon szeretem és úgy hisztizek, elege van. Ha ebben a "ridegebb" állapotban hisztizek, fél, hogy elveszít.

Ez mind szép és jó, de elegem van abból, hogy nem mutathatom ki az érzéseimet, és nem merek bízni. És ez minden fiúnál így volt, ha nem is jöttünk össze, amint megszerettem őket, mintha megérezték volna, hogy nekem tetszenek, pedig SEMMIT nem csináltam.

Tudom, hogy nem egyformán szeretünk, meg minden, de csak én válogatom rosszul az embereket, vagy ez mindig így van...??

Egy másik barátnőm is, amióta nem akar kapcsolatot, és "játszik" a fiúkkal, mindenki fut utána. Akkor nekem is ilyennek kell maradnom a barátommal így két és fél év után...??? :(


2014. máj. 2. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Pofátlanul fog hangzani, de az igazán értékes férfiak rejtve vannak, akár a mélybe ásott kincs. Csak az ilyen felületes pincsikutyák után csorgatják az ilyen lányok is nyálukat, mert attól félnek, hogy egyedül maradnának, ezért inkább lejjebb adnak a kutatási igényeikből és megalkusznak egy ilyen srác mellett, aki mellett játszmázni kell. A szomorú igazság ez.:)

Minket meg le sem szartok :D

2014. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem megfelelő ember mellett vagy. Én 5 évet áldoztam az életemből egy olyan nőre, aki úgy viselkedett, mint a pasid. Utólag visszagondolva, iszonyatos marhaság volt nem otthagyni szinte azonnal. (32F)
2014. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló, ebben igazad van. A barátomat én is ilyen mélyre ásott kincsnek láttam. kezdetben tényleg ilyen volt.

Ahogy telt az idő, és nőtt az önbizalma(addig azt hitte magáról, hogy egy senki, kb.) azóta változott így meg.

Második válaszoló, és neked hogy sikerült belátni, hogy az az állapot nem jó?

2014. máj. 2. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kapcsolat a játszmákról szól és arról, hogy nem tudjátok magatokat adni egymásnak :S
2014. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!